reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

Ja w szpitalu spotkałam kolezanke z podstawówki i ona miała taki malenki brzuszek a była w 37 tygodniu ciazy. Ja dla porownania taki miałam chyba w 15 tygodniu? A ONA w 16 dowiedziała sie ze jest w ciazy!!!!!!!:szok:

Jej maluszek tez jest taki mały jak twój 2200 wazył , lezała juz tam 8 dzień , miała skurcze porodowe jak trafiła i próbowli powstrzymac poród lekami i im wyszło
Dostawala kroplówki na zatrzymanie skórczy i na szybsze rozwiniecie sie płucek dzidzi.
Ona mowiła za jej dzidzia poprostu wieksza juz nie chce byc wiec co oni od niej chca?:-p
 
reklama
Hmmm... a może niektóre dzieciaczki już tak mają, że rosną skokowo... na jakiś czas przystają żeby potem ruszyć z miejsca i nabierać ciałka z dwa razy większą prędkościa niż inne dzidzie? Może to Twoje małe tak właśnie ma irtasia? Najpierw nie chciało rosnąć, potem ruszyło i prawie dogoniło moje, teraz znowu stoi... ale ma jeszcze czas, tylko uważaj na siebie żeby za wcześnie akcji nie sprowokować, niech jeszcze posiedzi w brzuszku :)A ja przepisałam sobie USG z przyszłego tygodnia na jutro, więc jutro Wam napiszę ile ma moje w połowie 36 tygodnia :)
 
No ja też jestem tego ciekawa agusia :tak: Skurczyków już nie masz? Tylko wróć do nas po tej kontroli! :-D
 
O rrrrrraaany... ale Ty sie bidulko namęczysz :-:)-:)-( przecież to już u Ciebie chyba z tydzień trwa :szok: podziwiam Cię naprawdę... ale już niedługo maluszek wynagrodzi Ci te męki ;-) Trzymaj się!
 
agusia9915 u mnie jest ten broblem ze moja mala ma za maly brzuszek:-( glowka odpowiednia co do tygodnia a brziszek 3 tygodnie do tylu dlatego lekarze sieja panike a ja w sumie niewiem co takiemu dzidziulkowi grozi.Wczoraj z dzidziulkiem bylo OK ale lekarz powiedzial mi ze on mi nie moze powiedziec co bedzie za godzine lub dwie:-( .
Dzisiaj juz niemam takich skurczy jak wczoraj , mam nadzieje ze odmienilo jej sie i zostanie w brzuszku chociaz 3 tygodnie tak jak lekarz mowil.
 
moja znajoma urodzila synka, przenoszonego o tydzien i wazyl tylko 2700. niektore dzieci po prostu sa drobne z natury:tak:

a dzis na basenie pani zapytala patrzac na moj brzuch: "to chyba bedzie juz z 6 miesiac??":-D :laugh2: :-D

WSZYSCY ciagle mowia ze malenki mam brzuszek. a dzidzia coraz wiekszy wielkolud:tak:
 
reklama
Czy ktoras z was wie cos o za malych brzuszkach u dzidzi (nie moim)?????
Ja w necie znalazlam tylko ze jak jest za maly do 2 tygodni to jeszcze nie jest zle ale moja ma juz 3 tygodnie za maly i co mu grozi ?????:-(
 
Do góry