reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza

reklama
Niestety nie pomaga mojej małej. Dlatego zastanawiam się nad oczyszczaczem. Większość urządzeń jest bardzo droga, a większość tak brzydka, że od razu się odechciewa. To jedyne nie straszy wyglądem i ceną. Na francuskiej stronie jest jeszcze droższe...
 
Niestety nie pomaga mojej małej. Dlatego zastanawiam się nad oczyszczaczem. Większość urządzeń jest bardzo droga, a większość tak brzydka, że od razu się odechciewa. To jedyne nie straszy wyglądem i ceną. Na francuskiej stronie jest jeszcze droższe...
a co zalecał lekarz?
 
Ja podeszłam do sprawy metodycznie i załatwiłam kilka problemów w za jednym zamachem. Kiedy kupiliśmy dom zainstalowaliśmy wentylację InVENTer. W każdym pomieszczeniu jest w ścianie takie małe urządzenie, które wyprowadza z mieszkania nadmiar kurzu, roztocza, wilgoć to wszystko wpada na specjalny akumulator, który ładuje się wysysanym ciepłym powietrzem, a potem nawiewa czyste powietrze i oddaje to ciepło. W lecie działa odwrotnie, tzn, schładza powietrze i je filtruje. Dzięki temu mamy spore oszczędności na zużyciu gazu, którym ogrzewamy dom.
 
Ja podeszłam do sprawy metodycznie i załatwiłam kilka problemów w za jednym zamachem. Kiedy kupiliśmy dom zainstalowaliśmy wentylację InVENTer. W każdym pomieszczeniu jest w ścianie takie małe urządzenie, które wyprowadza z mieszkania nadmiar kurzu, roztocza, wilgoć to wszystko wpada na specjalny akumulator, który ładuje się wysysanym ciepłym powietrzem, a potem nawiewa czyste powietrze i oddaje to ciepło. W lecie działa odwrotnie, tzn, schładza powietrze i je filtruje. Dzięki temu mamy spore oszczędności na zużyciu gazu, którym ogrzewamy dom.
Ciekawe, radykalne rozwiązanie. Ale to pewnie trzeba budować dom, zeby je móc zainstalować?
 
quote_icon.png
Napisał magdaj
Ciekawe, radykalne rozwiązanie. Ale to pewnie trzeba budować dom, zeby je móc zainstalować?
No właśnie nie. Żeby to zainstalować, wystarczy wybić niewielką dziurę w ścianie zewnętrznej z pomieszczenia na dwór. Nawet w domach wielorodzinnych i komunalnych można na to uzyskać zgodę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam nadzieję, że ci sie spodoba, bo system jest łatwy, wygodny, cichy, energooszczędny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry