reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie!!!

Dlaczego w życiu jest zawsze tak, że kobiety maja gorzej??Ciagle muszą się z czyms męczyć, nie dość, że nisiły dziecko przez 9 miesiecy, rodziły to jeszcze odchudzanie...no cóż nie ma innej opcji jak zabrać sie do roboty. Sama jestem na tym etapie więc wiem co czujecie. Wydaje mi się, że pół sukcesu to nastawienie. I należy pamiętac o kilku małych ale ważnych przykazaniach, poczytajcie może coś wam się przyda: • odchudzanie • Portal Dbam o Zdrowie doz.pl , strona 0 trzymam kciuki za efekty i pozytywne nastawienia:)
 
reklama
Ja kilka lat temu schudlam 12kg na diecie shout beach, przy okazji wyrobilam sobie zdrowe nawyki zywnosciowe. Fakt ze dieta o maly wlos nie doprowadzila mnie do anemi. Do starej wagi nigdy nie wrocilam.
:O a ja myślałam że to jedna z lepszych diet - jej III faza naprawdę wygląda smacznie i rozsądnie
 
Do anemii? A to na czym opiera się ta dieta? Niestety sama miałam kiedyś problemy z anemią i muszę z tym uważać.
 
dieta soutch beach to ta oparta na 3 fazach odchudania musisz sprawdzić co dokładnie należy jeśc w poszczególnej. ja z niej nigdy nie korzystałam ale stosowałam diete kopenhaską i zawsze nawyki wracały i kilogramy. teraz jestem 2 miesiące na cateringu dietetycznym mam dietę 1800 kalorii i 6 kg zrzuciłam :) jak mam czas jeszcze spacer rower :)
 
Hej dziewczyny,urodzilam rok temu trzecie dziecko i do tej pory nie wiele stracilam na wadze.Przy wzroście 162cm waże 72 kg.Czy odchudzalyście sie tak żę piłyscie wszystko a nie jadlyście nic? Ile można w taki sposób stracic na wadze i w jakim czasie.Dodam że kawy nie wyobrażam sobie bez mleka i łyżeczki cukru.:no:
To fatalny pomysł. Lepiej właśnie porzucić ten cukier i podobne do niego rzeczy i dobrze się odżywiać- warzywa, owoce itd. Zresztą te 72 kg to jeszcze nie taka tragedia, na pewno się uda, tylko nie takimi sposobami. Jak dla mnie, najlepszą metodą jest dieta zone. Cierpliwości i wytrwałości!
 
Każdy tak odkłada, dopiero jak się o kimś czyta to widać jakie to nasze głupie myślenie..czy jest sens..zawsze jest. Wesele trwa tylko jedną noc! Nawet jak wtedy odpuścisz i się najesz po korek to następnego dnia będziesz kontynuował a nie dopiero zaczynał. A nie musi to być do czerwca 20. Nawet mniej to już sukces.

Od siebie polecam

dietę

picie dużej ilości wody

codzienny spacer

i oczyszczanie ciała, loremvit.pl/herbaty-na-odchudzanie/ Możńa poczytać sobie o herbatach na odchudzanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wśród suplementów warto jest zerknąć sobie na karnozynę
  1. Antyoksydacyjne działanie: Karnozyna jest znana z działania antyoksydacyjnego, co oznacza, że może pomagać w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem spowodowanym przez wolne rodniki. Chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym, karnozyna może wpływać na spowolnienie procesów starzenia.
  2. Wsparcie dla układu nerwowego: Niektóre badania sugerują, że karnozyna może wpływać na funkcje mózgu poprzez ochronę neuronów przed uszkodzeniem i działaniem neurotoksycznym. Jednak dokładny mechanizm tego działania nie jest w pełni zrozumiany i wymaga dalszych badań.
  3. Wsparcie dla mięśni: Karnozyna jest obecna w mięśniach szkieletowych i może odgrywać rolę w regulacji pH mięśni. Pomaga w utrzymaniu równowagi między kwasowością a zasadowością, co może wpływać na wydolność i zmęczenie mięśni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry