reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie!!!

Dołączył(a)
16 Maj 2010
Postów
12
Hej dziewczyny,urodzilam rok temu trzecie dziecko i do tej pory nie wiele stracilam na wadze.Przy wzroście 162cm waże 72 kg.Czy odchudzalyście sie tak żę piłyscie wszystko a nie jadlyście nic? Ile można w taki sposób stracic na wadze i w jakim czasie.Dodam że kawy nie wyobrażam sobie bez mleka i łyżeczki cukru.:no:
 
reklama
Po pierwsze głupota choroba lub efekt jojo murowany, a po drugie chyba pomyliłaś działy
 
Witaj Wiktoria3 ja po drugim dziecku tez nie mogłam schudnąc juz 2 lata mineły a ja dalej swojej wagi nie mam w sumie nie duzo mi brakuje ale nie mam zadnej diety cud.Poprostu mało jem śniadan wogule bo rano mi sie nie chce jesc kawe rano później dopiero obiad i kolacje no i cwicze na hula hop on własnie duzo mi pomógł robie brzuszki i codziennosci w domu wykonuje a przy tym duzo wygibasów jest.. Odstaw słodycze chrupki jak jesz i nie jedz 4 godziny przed spaniem
A powiedz karmisz piersią??
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,urodzilam rok temu trzecie dziecko i do tej pory nie wiele stracilam na wadze.Przy wzroście 162cm waże 72 kg.Czy odchudzalyście sie tak żę piłyscie wszystko a nie jadlyście nic? Ile można w taki sposób stracic na wadze i w jakim czasie.Dodam że kawy nie wyobrażam sobie bez mleka i łyżeczki cukru.:no:
się uspokój....masz 3dzieci....nabawisz się nie wiadomo czego....przestań jeść słodycze, ziemniaki, smażone,i inne rarytasy i po 18 nie jedz juz no może tylko jakiś owoc----nie banan.i mogę ci polećić płyte do ćwiczeń w domu ja ją mam i od 3tyg.ćwiczę jak mała śpi.też możesz.jest to aerobik ale bardzo prosty układ.
 
Drakońskie diety może i są skuteczne, ale powodują efekty jojo.
Pamiętam jak zalewałam żołądek litrem soku przecierowego (jedyny posiłek w ciągu dnia) był to mój sposób na figurę...
Niestety spowodowało to problemy z jelitami....
Odradzam Ci odchudzanie, już niedługo przykryjemy fałdki grubymi swetrami hehe
 
Aga dobrze powiedziane :-)

A co do karmienia to tak sie zdarza ale to masz wieksze mozniwosci cwicz nie jedz na noc odrzuc słodkosci oczywiscie tez bez przesady i zakup sobie hula hop i naucz sie kręcic zobaczysz ze pomoze
 
Zna się temat Wiki, niestety ...
czym więcej skupiałam się na sylwetce, tym bardziej czułam sie nieszczęśliwa.
Błędne koło jadłam - byłam zła bo nie wytrwałam na diecie
nie jadłam - byłam zła bo GŁODNA !!!
Ja niestety należę do leniwych i nie mogę się zmobilzować do ćwiczeń.
Polecam masażer, przy systematycznym stosowaniu przynosi efekty :D
 
Hehe ja tez tak mam ze jednego dnia cwicze do upadłego a nastepneg mi sie nie chce jedynie to hula hopa czesto używam :-)

Aga a skąd jesteś powiedz cos o sobie masz dzieciaczki ?? bo widze ze od niedawna jestes na forum
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie chcialabym zeby tu ktos krzyczal, ze nie na temat:angry:.
Wiec krociutko, jestem z opolskiego, szczesliwa mezatka mam 3letnia coreczke.
Obecnie jestem kura domowa, heh jak ja lubie to niewdzieczne okreslenie;-)
A do napisania na forum sklonila mnie chec rozmowy o staraniach o drugie dzieciatko.
W najblizszym czasie uzupelnie swoj profil i nie bedzie juz tak tajemniczo:cool2:
 
Do góry