reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

oddam za dużą paczkę huggies "6" STAŁEJ SZCZECIŃSKIEJ FORUMCE ubranka dla dziewczynki po mojej córci. ciuszki sa w stanie db+, bdb- w rozmiarze od 86 do 98 (bluzeczki, koszulki, spodnie, spódniczki, bluzy), będzie tego dość dużo :-)
paka do odebrania koniec lutego początek marca:-)


CIUSZKI ZAREZERWOWANE DLA ZYLCI:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tymuniek dalej szukasz tego wózka?? Znalazłam na forum dziewczynę, która odda wózek 2 w 1 :). Tylko, że dla dziewczynki i osobie ze stargardu, a z tego co kojarzę, to Ty akurat mieszkasz w stargardzie:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam
oddam potrzebujacej mamie za paczke pieluch dada z biedronki roz 2, ubranka dla chłopca roz 56-62, są to kaftaniki, body, troche spiochów, pajacyków do spania, mój synek szybko rosnie więc ciągle cos za małego odkładam na kupkę a szkoda mi wyrzucic bo ubranka smiało mogą posłuzyc dla jeszcze jednego maluszka, :tak::tak:
 
Witam wszystkie mamy mam olbrzymia prośbę, jeśli ktoś ma do oddania ciuszki i inne rzeczy dla dziecka to prosze o kontakt zaplace za przesylkę. Jestem w trudnej sytuacji gdyz to moja 3 ciaża, najmłodszy syn ma 21 miesięcy i nigdy bym sie nie spodziewałam się 3 ciązy. Po synku wszystko oddałam do opieki społecznej dla innych potrzebujących a teraz sama potrzebyje pomocy, gdyż pracuje tylko mąż ja poszłam do pracy jak synek skończył 1,5 roku i gdy wyszło na jaw, że jestem w ciąży zostałam zwolniona walcze z pracodawcą, ale to trudna sprawa. Prosze o kontakt osoby mogace pomóc. petka1@tlen.pl
 
Witam Was serdecznie. Zapraszam do zakupu wykonanych przeze mnie kompletów biżuterii. Naprawde warto: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Proszę czytać! Temat wątku brzmi: [h=2]
icon1.png
Odp: Oddam, przyjmę, potrzebuje!![/h]
 
reklama
dziewczyny jak znacie jakąs potrzebujacą mamę to- mam do oddania wózek TAKO Natalie spacerówka z miękką gondolą (starszy model 3 lata temu używany krótko przez mojego synka). Bardzo chętnie oddam:tak:


już oddane- niech służy dobrze;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry