reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

Mam do oddania biurko. Może ktoś chce dla siebie lub swojego dziecka. Jest spore i pakowne. Kassi będzie miała mały pokoik, więc ciężko było by je wstawić.
Stan taki sobie. Gdzieniegdzie obłupana okleina z przodu biurka (zdjęcie). W jednej z szuflad złamana prowadnica ale szuflada i tak działa. Blat z góry jest w dobrym stanie.
Mieszkam na Przyjaciół Żołnierza. Nie zapewniam transportu ani tragarzy. :-) Jak ktoś ma ochotę na takie biurko, to proszę przyjść i je zabrać.
Czekam na wiadomości prywatne na forum. Na razie liczę, że ktoś z forumowiczów będzie chciał to biurko. Jeśli nie znajdzie się chętny z forum, to ogłoszę gdzieś indziej.
Zdjęcia poniżej.
Biurko1.jpgBiurko2.jpg
 

Załączniki

  • Biurko1.jpg
    Biurko1.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 111
  • Biurko2.jpg
    Biurko2.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Mam do oddania szafę ubraniową. Musimy kupić Kassince biurko i musimy się pozbyć jakiegoś mebla z jej pokoju. Szafa bardzo pojemna - dlatego żałuję, że się jej pozbywamy.
Rozmiary: wysokość 217 cm, szerokość 89 cm, głębokość 80 cm. Składa się z dwóch części: szafy do wieszania ubrań z półką i nadstawki, w której jest jedna półka. Miejscami ma zadrapania na kantach ale nie widać jak jest zamknięta. Ma regulowane zawiasy - trzeba sobie uregulować. Jest klucz do niej. Oddajemy szafę ale nie gwarantujemy transportu i przenoszenia (osiedle Bandurskiego). Po prostu trzeba ją sobie zabrać. Telefon do mnie 506 636351.szafa.jpg
 

Załączniki

  • szafa.jpg
    szafa.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
Do góry