reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odparzenie Na Pupie

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez agnieszka272, 13 Styczeń 2007.

1. agnieszka272

agnieszka272 New Member

Chciałam zapytać czy macie może jakieś sprawdzone sposoby na odparzenie u dziecka. Mój roczny synek dostaje antybiotyk, który powoduje zaburzenia w trawieniu. Przez to bardzo często robi kupki, które szybko odparzają. Bardzo się tym martwie. POMÓŻCIE!!!!

2. Katarzyna Kubuś

Katarzyna Kubuś New Member

Bez wątpienia musisz bardzo często przemywać pupę przegotowaną wodą. u mojego synka najbardziej sprawdziło się regularne smarowanie (grubszą warstwą) sudocremu. jeśli masz ciepło w mieszkaniu, pozwól dziecku pobyć troszkę bez majteczek. takie wietrzenie pupy bardzo pomaga.

3. reklama
  4. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

MY odparzenia zwalczyliśmy Clotrimazolem a mały miał już ranki na pupie :sick: Zeszło po trzech posmarowaniach na szczęście :happy:
    Pozdrawiam

5. agnieszka272

agnieszka272 New Member

Właśnie lekarz zapisał maść Clotrimazol i kazał smarować trzy razy dziennie. Tak też robię i dziś już widzę poprawę. Robię mu też nasiadówki w naparze z kory dębu (rada lekarza) i widzę że to też pomaga.

6. zuza_ch

zuza_ch Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)

moj lekarz bardzo polecal sudocrem i tormentiol

7. Asiun

Asiun Active Member

Ja na odparzoną pupkę używałam krem antyseptyczny Skarb Matki. Jest na prawdę super. Polecam

8. darkAlexia

darkAlexia New Member

Polecam na odparzenia maśc Linomag Plus z alantoiną jest naprawdę skuteczny.

9. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum

u nas dziala sudocrem, czesto wystarczy dwa razy posmarowac zeby pomogl:)

10. reklama
  11. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

U Nas również zadziałał sudocrem, polecam też bardzo pentacrem-jest tańszy od sudocremu i również bardzo dobry!!!!
    A jak Kuba miał bardzo odparzoną pupę lekarz zapisał nam triderm maść podziałało po trzech posmarowaniach.

12. pretywomen

pretywomen New Member

Mój synek też bierze antybiotyk i ma po nim rozwolnienie. Na początku smarowałam mu pupę termentiolem ale nadal pupa robiła się coraz bardziej czerwona :szok: Teraz zaczełam smarować sudocrem ale też nic nie pomaga. Mam nadzieję, że jak ustąpi rozwolnienie to wtedy szybko wleczymy odparzenia.

Poleć forum