reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie.

Kończę w końcu "Zaginiony symbol" i zabieram się za Coleho. :) Zacznę od "Czarownicy z Portobello". Już się nie mogę doczekać. :-)
 
reklama
No to po wczorajszych zakupach moja biblioteczka powiększyła się o kolejną książkę:-) zakupiłam sobie "Infekcję" Tess Gerritsen:-D ha i mała nawet da mi poczytać
 
hmmmm "Infekcja" powiadasz:-) może trzeba by dać jej drugą szansę...he he he zanotowałam w pamięci...ja zerknęłam na razie na "Drugie Życie Bree" ( inny wątek zaćmienia)
 
Fel - czytałam "Drugie życie...", nawet na półce stoi u mnie, bo przyznaję się - sagę Zmierzch, książkową - lubię :rofl2: Jakoś mnie nie urzekła:-)

A czytałaś Intruza?
 
To czekam na wrażenia - i z Bree i z Intruza. :) ja męczę "Czarownicę z Portobello", ale mam manię wyłapywania i przepisywania cytatów, więc powoli mi to idzie, bo Coelho ma tego masę. :)
 
Anka..."drugie życie bree" takie sobie. INTRUZ super...nawet wątek miłosny prawie mi nie przeszkadzał :-) JAK coś w podobnym klimacie to bym jeszcze przeczytała :-)
 
reklama
Do góry