reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Off-topik. Chwila tylko dla siebie. Jakie książki/filmy polecacie.

reklama
Pscolka mam podobnie... W lipcu na urlopie zaczelam biografię Chanel... Fajnie napisana ale nie daje rady :-D
A coraz czesciej lapie sie na checi kupienia ksiazki e
 
Nawet nie wiem gdzie tu jest dobra biblioteka jeszcze jak mieszkalam w swoim rodzinnym miescie to bylam czestym gosciem w swojej ulubionej bibliotece... Teraz czasen pożyczamy od znajomych :-) ale lubie kupować ksiazki...
 
dawno nie czytałam normalnej książki. Maz mi na urodziny w zeszłym roku kupił telefon na androidzie i na nim sobie czytam, mam go zawsze pod ręką. nie muszę tachać dodatkowej siaty czy wielkiego torbiszcza do pracy, a mogę czytać w mpk :-) jedyny plus dojazdów do pracy...

Anka ha ha dziś oglądnęłam film na podstawie "Intruza" premiera była w kwietniu tego orku ha ha ha :-)
 
SZCZĘŚLIWA JAK FRETKA :-) normalnie kocham łazić po lesie. Z grzybkami jeszcze kiepsko, ale to kwestia deszczu...może jak jutro popada to coś ruszy :-) Wspaniała kolacja ( świeże grzyby jem od 3 lat ha ha ha) grzybki podsmażone z cebulką i dużooo pieprzu :-D mrrr jak cos ładnego upoluję następnym razem to foty powklejam...
 
1234219_10151854732239629_183360562_n.jpg :-)
 

Załączniki

  • 1234219_10151854732239629_183360562_n.jpg
    1234219_10151854732239629_183360562_n.jpg
    71,4 KB · Wyświetleń: 185
Ah widzę, że nie jestem sama. Książka leży i czeka na lepsze czasy. Ale za to wiersze Jana Brzechwy już z pamięci lecę:-D
 
reklama
Ja też ostatnio nie mam weny na czytanie, więcej czasu poświęca się już dziecku- a bajki owszem, ostatnio nawet zaczęłam wymyślać piosenki :-D jak przebieram małą a jest nieznośna to zaczynam jej coś nucić, a później dobieram słowa- najczęściej takie, które się rymują :-) siostra się ze mnie śmieje, że Emi ma na mnie zły wpływ :-D
 
Do góry