reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
No wiesz... :dry: to ja o nim pisalam :sorry2:

Ale daruje Ci. :-D

Aniu, wiem, że to ty pisałaś o Sofeo :tak: I dzięki ci wielkie za to :tak::-D Ale chodziło mi, że Angi pisała o kremie a zapomniałam jego nazwy ;-) Teraz też nie pamiętam a mam go w pokoju u Witka. Mały śpi i nie chcę tam wchodzić by go nie obudzić ;-):zawstydzona/y:
 
Witam...

Kawał czasu tu do was nie zaglądałam..
Ostatnio mam w glowie wylacznie problemy zwiazane z praca, w ktorej juz pewnie dlugo nie popracuje. Zeby skrocic, oni nas wykozystuja, ja sie nie zgadzam wiec chca mnie wywalic.- -'

Teraz jestem na L4 bo mi kregoslup nawalil ale tak czy inaczej moge sie troche odprezyc... i znalazlam wreszcie czas zeby tu zajrzec.

Olcia rozwija sie jak na dwualtak przystalo w osobe niezalezna, niezdecydowana i strasznie kaprysna :sorry:
Wrszcie wystartowala z mowieniem i coraz czesciej wymykaja jejs ie wyrazy ktore cos znacza, dzisiaj np pilka i woda. Wasze pociechy pewnie gadaja juz na calego.
W zlobku super, chociaz ostatnio ja podziembilam troche (nie chciala wracac z placu zabaw) no i jej sie wdal paskudny kaszel (zobaczymy co pediatra powie)

Pani w zlobku pochwalila ja ze ladnie sie obsluguje pedzelkiem ( malowali pisanki) wiec ja chcac sama zobaczyc dalam jej pedzelek farbke i jajko.
Sama w szoku bylam jak zgrabnie jej to idzie.

Trening nocniczkowy tez powoli przynosi efekty. Jak robi kupke albo siku to teraz sama biegnie po nocnik tyle ze jako ze probuje sie sama rozebrac zazwyczaj nie zdaza ;P

ostatnio ulubionym zwrotem jest 'ne ka/ne ke' co oznacza nie chce i tak ze wszystkim..
Wciaz mieszkamy u moich rodzicow, cos nie mozemy skonczyc tego wlasnego mieszkanka...
 
Sofeo u nas nie pomogło :no: Muszę wypróbować inny środek.

A poza tym Witek ma uczulenie na truskawki i czereśnie :baffled: Wysypało go w tym roku po czereśniach :-( Z truskawkami jeszcze w tym roku nie próbowałam. Czekam, aż będziemy za tydzień na działce u wujka, tam spróbuję małemu dać truskawki "swojskie". Zobaczymy jaka będzie reakcja skóry.
 
reklama
U Witka też jest właśnie taka kaszka, lekko zaróżowiona. Ma ją na brzuszku, udach, rączkach, szyi i za uszami :baffled: Mało co nie jest zasypane :baffled: Po truskawkach ma też wysypkę na ciele, ale to już nie jest kaszka tylko kacha :crazy:
Lidka, może Emi zjadła coś nowego?
 
Do góry