reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opole - sklep lub komis z wózkami

Loravandrel, masz rację Baby Blue jest tańszy. Wózek, który kupilismy w Baby Blue był o ponad 100 zł tańszy niż w Kolorino. Poza tym obsługa w kolorina jest kiepska. Ci "wszyscy sprzedawcy" wyglądają jakby dopiero co wrócili z imprezy, zresztą ciągle gadają tylko o imprezach, piwie....używając przy tym wielu niecenzuralnych słów... Zamotanisą strasznie, kupowaliśmy tam łózeczko, w domu jak je rozpakowaliśmy okazało się, że to nie ten kolor, który zamawialiśmy. W Baby Blue obsługa jest zdecydowanie lepsza, tylko trzeba uważać, bo polecają tam te produkty, które akurat muszą sprzedać. Jakiś czas temu byłam świadkiem rozmowy pracowników:Facet:"Już nie polecaj wózków z X-landera tylko... yyy (nie pamiętam już nazwy)", Babka:"Ale jak mam je polecać, skoro uważam, że X-lander jest lepszy niż yyy", Facet:"Nieważne, teraz masz polecać yyy" Ale taką politykę pewnie stosuje się w większości sklepów, więc zanim kupi się coś co kosztuje większą kasę lepiej rozeznać rynek...że tak powiem;-)
 
reklama
Na Głogowskiej też w Opolu zrobili obok tego dużego ciuchlandu taki komi, kilka wózków stoi, są też ciuszki ciążowe i dziecięce.
 
witam ja kupiłem z żoną wózek w komisie na Grota Roweckiego koło kościoła maja tam czyste rzeczy bo innych nie przyjmują, sam oddawałem tam też wózek to wiem i taniej niż w sieci stronkę mają chyba baberodar.pl generalnie polecam :-)
 
mam pytanko, czy ktoś się orientuje, czy ten sklep z wózkami w Opolaninie jest już zamkniety ? Wybieram sie tam, a cos mi sie obilo o uszy, ze go zamkneli.
 
zamkniety :-(
ale na przeciwko Opolanina masz Baby Blue - tam jest duuuzy wybor wozkow - poszukaj takiego mlodego pana - on Ci wsio wyjasni ;-)
 
czy mozecie mi polecic wozek spacerowke?
moj wozek niestety raz,ze sie rozwala a dwa mala pomalu wyrasta z gondoli a ma dopiero 3msc ;/ jakas krotka ta gondola
przymierzlam się do x landera xa jest super tylko niestety jest ciezki 14kg ;/ a poki co to mieszkam na 3pietrze i nie wniose go, aktualny wozek zostawiam na parterze ale tylko dlatego,ze jest w takim stanie,ze nikt go nawet nie ukradnie :p
zalezy mi na wozku 4kolowym z kolami pompowanymi(wiem dodaja wage) z rozkladanym siedziskiem do plaska i przekladana raczka. szukam w sieci i nic nie moge znalesc takiego no oprocz XA ale on nie ma przekladanej raczki
 
Rubi dziekuję, juz tam byłam i nie maja wózków bebetto a ponoć ten w opolaninie miał. bardzo mi sie podoba ten wozek i chcialabym go zobaczyc tak "namacalnie":-)
 
Favola ;-) ja sie niedawno przesiadalam do nowego wozka ;-) tzn. moja Monia ;-)
szukałam lekkiego wozka na duzych kolach ;-) poczatkowo w gre wchodzil tylko i wylacznei 4 kolowiec ale niestety kola waza...

znalazłam jednak 3kolowca - wazy niecałe 10kg, ma rozkladane siedzisko do lezenia, duze kola (piankowe) - z I pietra zjezdzam po schodach z Monia w wozku a na gore to troche sie go boje ciagnac z takim ciezarem wiec najpierw prowadze Monie na gore a potem wciagam wozek...jedna reka ;-)

poogladaj sobie - Wyjątkowa spacerowka Mamas&Papas Mamu mu3 (1500269075) - Aukcje internetowe Allegro

nie ma okienka w budce (przymierzam sie zeby zabrac budke do krawcowej i takie okienko zrobic ;-)) no i nie ma palaka ale to nie problem bo mozna dokupic palak albo tacke ;-)

Bishopka ;-) ja tego wozka nie znam :-( ale widze ze masz termin na lato...czytalas co pisala favola - dziecko ma 3 miesiace a sie w gondoli nie miesci :-( na Twoim miejscu szukalabym wozka z duza gondola.... np Roan Marita, ktory akuratnio mam do sprzedania ;-)
 
nie masz problemu z podjezdzaniem na kraweznik ta trojkołowką? facet w sklepie w baby blue ostatnio pokazywal mi co się dzieje z wozkiem podjezdzajac wlasnie, wozek leci na bok, stad jakos sceptycznie podchodze do takich wozkow. mamas &papas to dobra firma :)

Rubi
a gdzie jeszcze są sklepy z wozkami? w fixoni na rynku są wozki?
a co do Roan Marita. to bardzo fajne wozki, doba konstrukcja, design klasyczny zaden nowoczesny, duza gondola, kosz pojemny jedyny minu to WAGA. nie kupilam go bo bym nie dotargala na 3pietro.


Ale racja Bishopka kup wozek z duzą gondolą bo potem bedziesz miec ten problem co ja ;/ moja corka urodzila sie z wzrostem 58cm dzis ma 67cm a ma 3msc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
favola ;-)
ja sie miał urodzic Jasiek to mi sie podobaly 3kolowce ale tez pan w sklepie odradzal bo podjazdy nie sa do nich przystosowane :-( wtedy na szczescie polecil nam Roana Marite :tak: bo młody mial sie w sierpniu urodzic ;-)
potem jak czekalam na Monie to sprawdzalam inne wozki - m.in. Jedo Bartatine i po sprawdzeniu go w sklepie doszlam do wniosku ze jednak Roan Marita lepszy ;-) no i Monia miescila sie w niego majac prawie 9 miesiecy ;-)

teraz szukalam lekkiego wozka na duzych kolach... z braku laku jakos przebolałam brak jednego kolka i powiem Ci ze jestem mile zaskoczona... spoko sie podjezdza na kraweznik - nie mialam z tym problemow ;-) jedyny minus to wlasnie podjazd w zlobku... sa 2 tory... na mniejsze podjazdy wjezdzam przodem a jak teraz bylo mokro i slisko to wciagalam wozek.
kupilam ten wozek "na chwilke' bo moja Monia ma juz 19 miesiecy wiec dlugo nim chyba nie pojezdzi...

na ksiazat Opolskich w Fixoni tez jest pare wozkow ale Fixoni i Baby Blue to to samo - jeden wlasciciel ;-) a w Baby Blue masz wiekszy wybor :tak:
 
Do góry