reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

osłonki na piersi, wkładki laktacyjne... wszystko o dodatkach

reklama
Ja polecam Babyono. Można je kupić za ok 10 zł. Duże, cienkie i dyskretne. Jak dla mnie najlepsze. Przetestowałam J&J, Penaten, Rossmanowskie, Aventu, Belli (najgorsze - całe sutki w wacie) i tylko Babyono mi podpasowały. Reszta jak dla mnie za mała i za gruba. W nocy się przesuwały w staniku i zalewałam mlekiem wszystkie poduchy. W dodatku pod bluzką wyglądały tragicznie... :no: wszystko się odzanczało :tak:!
 
tylko baby ono...

próbowałam chyba wszystkich a ww. wiążą mleczko w żel jako jedyne i tylko w nich mam suche piersi... rewelacja:tak:
 
a dla mnie najlepsze sa J&J i Penaten ;-)

najwieksza porazka to Bella - po 3 wkladki w jednej miseczce i co? powodz :-:)wściekła/y::no:
 
Właśnie szukam czegoś co mogło by osłonić zbolałe przy karmieniu sutki.
Nie bardzo rozumiem na czym polega różnica między osłonkami na piersi (takie w kształcie prostokąta), a muszlami laktacyjnymi.
Siostra męża mówila także o jakiś nakładkach na piersi, które mają oslaniać pierś ale także ją wentylować.
Czy może ktoś tajemniczony wytłumaczyć o co chodzi, bo się zagubiłam. :)
Acha i jakiej firmy wybrać te cudeńka (na pewno będę chciala takie przez które dziecko może ssać ale może potrzebne będą też jakieś inne ochraniacze :) ), bo siostra męża mówiła, że jakieś miała twardsze a teraz kupiła miększe. Te miększe to chyba była firma o nazwie MM albo M&M.

Z góry serdecznie diękuję za wyjaśnienia.
Pozdrawiam Hania
 
Ja uzywalam oslonek na piersi jak karmilam moje coreczki:tak::tak::tak:Mlode nie umialy ssac z samej piersi bo byly wczesniaczkami i mialy za male buzki:no:Jeszcze jak lezalam w szpitalu to siostra mi kupila i od tego czasu caly czas tak karmilam:tak::tak::tak:
Ja mialam firmy avent:tak:Bylam z nich bardzo zadowolona i jak twierdzila moja polzona nie mialy one zadnego złego wplywu na karmeinie piersia:tak::tak::tak:A male mogly sobie spokojnie ssac
 
reklama
Ja używam kauczukowych chicco i jestem bardzo zadowolona niestety ciężko ich dostać i kiedy mi się zużyły kupiłam aventa silikonowe ale mój synek nawet nie chciał się na nie popatrzeć myślę, że dlatego że były dużo twardsze niż kauczukowe. No i musiałam zamówić takie same przez internet. Teraz mam problem bo nie moge synka od nich odzwyczaić i karmię przez osłonki już czwarty miesiąc. Jeśli chodzi o miękkość to silikonowe są twardsze nią kauczukowe, trudniej się przez nie ssie i dlatego podobno łatwiej je póżniej odstawić. A jeśli chodzi o muszle to nosi się je w biustonoszu po aby brodawka nie miała kontaktu z biustonoszem
 
Ostatnia edycja:
Do góry