reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Hej dziewczyny :-) mam nadzieje ze ktos tu zaglada jestem w 7 tygodniu ciazy poszukuje lekarza z ostrowskiego szpitala ktory moglby poprowadzic moja ciaze nie wiem na kogo sie zdecydowac czy P Szczublewski czy Gostomczyk czy moze jeszcze ktos inny. Chodzi mi o lekarza z ktorym bedzie mozna sie naprawde dogadac :-) u mnie w rodzinie mama i siostry wszystkie mialy ciezkie porody z powiklaniami i takie tam akcje u meza w rodzinie duze dzieci sie rodza :-D wiec od samego poczatku mysle zeby urodzic przez cc, sama jestem dosc drobna i szczupla stad moje obawy... Po za tym mam 33 lata a to moja pierwsza ciaza :-)
 
Moze ktos wie cos podpowie i poleci jakiegos dostepnego fajnego lekarza poki ciekaw jestem ile tez kosztuje wizyta kobiety w ciazy u Gostomczyka? Moze ktos cos wie? Pozdrawiam :-)
 
Moze ktos wie cos podpowie i poleci jakiegos dostepnego fajnego lekarza poki ciekaw jestem ile tez kosztuje wizyta kobiety w ciazy u Gostomczyka? Moze ktos cos wie? Pozdrawiam :-)

W zeszłym roku wizyta kosztowała 150 zł. Nie wiem czy w tym roku coś się zmieniło czy nie. Napewno z Gostomczykuem załatwisz cc. Podejrzewam, że załatwisz to z każdym
 
O dziekuje za informacje kamkaz, no mialam mozliwosc do Maciejewskiego bardzo sympatyczny i fajny ginekolog miala mi znajoma zalatwic bo ma bardzo duzo pacjentek a potem sie okazalo ze ma parcie na naturalne porody! Nie chce sie wkopac...
 
O dziekuje za informacje kamkaz, no mialam mozliwosc do Maciejewskiego bardzo sympatyczny i fajny ginekolog miala mi znajoma zalatwic bo ma bardzo duzo pacjentek a potem sie okazalo ze ma parcie na naturalne porody! Nie chce sie wkopac...

Prawda dr Maciejewski jest bardzo dobrym lekarzem, ale pierwszy raz słyszę, że ma parcie na poród siłami natury. W grudniu sama urodziłam i na oddziale były pacjentki które chodziły do dr Maciejewskiego i cc miały bo bały się porodu i z tego co wiem to można się z nim dogadać.
 
reklama
Do góry