reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Hej:))ja mieszkam w ostrzeszowie i chodze tu do lekarza a do szkoly rodzenia w ostrowskim szpitalu.zastanawiam sie nad porodem w ostrowie bo u nas to roznie bywa.czy mozecie mi powiedziec jak lekarze na porodowce odnosza sie do pacjentek nie chodzacych do zadnego lekarza ze szpitala?bo troche sie tego obawiam. W szkole rodzenia w szpitalu dostaje sie liste rzeczy niezbednych do zabrania dla siebie i dzidziusia,a na stronie internetowej szpitala tez jest takie info.
 
reklama
mozliwe ze sie widujemy:)a chodzisz w poniedzialki czy czwartki?ja w czwartki.termin mam na 28.01.2011, a ty?a masz zamiar rodzic w ostrowie.ja sie wlasnie zastanawiam bo u nas to...hmmm raczej nieciekawie no i w dodatku do lutego jest remont wiec tez pewnie jakies uniedogodniania z tego wynikaja.
 
Mam pytanie do mam z ostrowa i okolic
Moja roczna corka dostala skierowanie do psychologa dzieciecego ale u mnie w ostrzeszowie nie ma na kase chory takiego lekarza.
I czy zna moze kotos w ostrowie takiego lekarza albo w kaliszu na kase chorych??
Prosze o pomoc...
 
ja chodzilam do sycowa do lekrza pani jablonskiej ..a w ostrowie rodzilam bylam bardzo zadowolona ale pierwsze pytanie jaki lekarz ze nie z ich szpitala to do mnie tylko wszedl na chwile lekarz i wiecej nie byl tylko polozna. Teraz planuje drugie dzieko i bede jezdzic do lekarza z ostrowa i znow tam chce rodzic.. Bo rewelacja tam jest polecam w 100 procentach :) Tylko jeden minus ... moa corka nie chciala jesc z piersi to do domu nie chcieli mnie puscic dopoki sie nie nauczy a ona tak plakala az sie wypisalam i dawalam jej butelka i i nigdy nie chorowala:)
 
a jak kos by mogl mi powiedziec cos na temat ginekologw z ostrowa którzy pracuja w szpitalu czytalam duzo dobrego o pani bartos i panu Marcinie Maciejewskim.. chodzi mi o wizyty prywatne...
 
Witajcie:)
Ja jestem z Krotoszyna ale zamierzam rodzić w Ostrowie. Termin porodu na 10.01.2011. Chodzę do lekarza z Ostrowa, nie mogę uczestniczyć w szkole rodzenia (skracająca się szyjka:()
beacia88888 możesz zamieścić tą listę rzeczy potrzebnych do szpitala. muszę powoli zacząć myśleć o spakowaniu torby.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusia, fajnie że forum zostało reaktywowane.
 
do daria 0607-w ostrzeszowie bez skierowania mozesz isc z dzieckiem bezplatnie do psychologa do poradni psychologiczno-pedagogicznej na sikorskiego - zyskasz to samo co idac do psychologa na NFZ a nawet wiecej bo nie obowiazuja limity na pacjentow i ograniczony czas spotkania-lekarze czesto daja skierowanie bo nie wiedza ze mozna bez. dr maciejewski jest swietny podobno ale sama chcialam sie do niego dostac i strasznie trudno - ma bardzo duzo pacjentek. jak bede miala dluzsza chwilke to podam liste rzeczy do szpitala:)pozdrawiam
 
dziekuje bardzo za odpowiedz:)
A co do szpitala to w ostrowie byly tylko potrzebne koszule do mamy wkladki laktacyjne biustonosz do karmienia podpaski ale jak ci braknie w szpitalu ci dawaja dowod ksiazeczka ubezpieczeniowa telefon sztucce i kubek kup sobie te majtki do tych podpasek :) do dziecka pampersy i chusteczki ciuszki dostaniesz jedynie na wyjscie swoje i jak mozesz zaku laktator jak bys miala duzo pokarmu bo ja mialam duzo i musialam sciagac bo mi cieklo jak z kranu;/ i kapturki mialam.. pewnie jakas masc na brodawki i krem do pupci dziecka dostaniesz w tej paczce. tak mniej wiecej chyba wszystko oni tam prawie wszystko dawali nawet oklady z kapusty na piersi mi robili :)
 
reklama
Do góry