reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

owulacja po ciąży bezzarodkowej

ameba1983

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2011
Postów
240
Miasto
WrocLove
Witam, na kolejnych wizytach u ginekologa okazało się, że ciąża się nie rozwija, cały czas jest pusty pęcherzyk płodowy. Obecnie to 8 tydzień ciąży. Już raz taką ciążę miałam, wtedy miałam zabieg łyżeczkowania. Teraz lekarz powiedział, żeby czekać na samoistne oczyszczenie. W związku z tym mam pytanie kiedy nastąpi owulacja czy po pierwszym krwawieniu-oczyszczeniu czy już przed? Czy przy spadającym bhcg i nadal występującym pęcherzyku istnieje możliwość ponownego zajścia w ciążę?
pozdrawiam
 
reklama
mowia niby ze powinno sie odczekac 3 miesiace inni ze mozna odrazu sie starac ze jak nie ma zabiegu to niby te 3 miesiace a jezeli byl zabieg to 6 miesiecy ja bym na twoim miejscu moze ze 2 miesiace odczekala , ja tez czekam z tym ze ja minimum musze 6 miesiecy bo jestem po cesarce..
 
Do góry