reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

A Ty nie miałaś na początku grudnia pozytywnego testu ?

Prześledź sobie jej wątki, ona już 3 razy była w ciąży - z seksu przed okresem, w owulację i co tylko.
Aaa, no i ten pozytywny test to wcale nie musiał być ciążą, ale czym był - nikt się nie dowiedział 🤣
A autorka to tak w sumie najpierw nie chciała być w ciąży, a później jednak chciała...
 
reklama
Jak chcesz ciąży to idź do ginekologa sprawdzić, to się nazywa monitoring owulacji a jak nie chcesz ciąży to też idź do ginekologa po tabletki i kłopot z głowy.
 
Prześledź sobie jej wątki, ona już 3 razy była w ciąży - z seksu przed okresem, w owulację i co tylko.
Aaa, no i ten pozytywny test to wcale nie musiał być ciążą, ale czym był - nikt się nie dowiedział 🤣
A autorka to tak w sumie najpierw nie chciała być w ciąży, a później jednak chciała...
Ło Panie to nie na moja głowę takie zwroty akcji 🤣
Ja się zawsze zastanawiam co osoba z mala
Wiedza w danym temacie chce osiągnąć przez trolling ? My się pośmiejemy tylko 😁
 
Ja się zawsze zastanawiam co osoba z mala
Wiedza w danym temacie chce osiągnąć przez trolling ? My się pośmiejemy tylko 😁

Mnie to wygląda na takie dziecięce zwracanie na siebie uwagi.
Wiadomo, że jak zada byle jakie pytanie na byle jakim forum, to ją zleją i nie nacieszy się odpowiedziami, a tu u nas wystarczy palnąć jakąś bzdurę i zaraz mnóstwo odpowiedzi, bo kobiety-matki mają taką wewnętrzną potrzebę uczenia i tłumaczenia co z czym i jak.
I siedzi sobie później taki troll, cieszy się, że ktoś na nią zwrócił uwagę i nawet odpisuje, a że czasem ktoś jej pojedzie, to nieważne :D
 
Mnie to wygląda na takie dziecięce zwracanie na siebie uwagi.
Wiadomo, że jak zada byle jakie pytanie na byle jakim forum, to ją zleją i nie nacieszy się odpowiedziami, a tu u nas wystarczy palnąć jakąś bzdurę i zaraz mnóstwo odpowiedzi, bo kobiety-matki mają taką wewnętrzną potrzebę uczenia i tłumaczenia co z czym i jak.
I siedzi sobie później taki troll, cieszy się, że ktoś na nią zwrócił uwagę i nawet odpisuje, a że czasem ktoś jej pojedzie, to nieważne :D
Tez tak może być, ale ja nie lubię takich troili co nie potrafią trollowac, tylko narzucają i idą i nie wchodzą w dyskusje 😁
 
śmieszy mnie jak dziewczyny mówią "miałam owulację wtedy i wtedy, bo bolało mnie podbrzusze" i nagle ból brzucha okazuje się, że może być tylko od układu rozrodczego, inne narządy w brzuchu przestają istnieć
 
śmieszy mnie jak dziewczyny mówią "miałam owulację wtedy i wtedy, bo bolało mnie podbrzusze" i nagle ból brzucha okazuje się, że może być tylko od układu rozrodczego, inne narządy w brzuchu przestają istnieć
Zależy od tego, jak bardzo faktycznie człowiek siebie obserwuje i się wsłuchuje w komunikaty z organizmu. Ja przed pierwszą ciążą idealnie byłam w stanie powiedzieć, kiedy mam owulację, ale ja też miałam idealnie książkowe cykle.
Za to po ciąży rozregulowałam się tak, że owulacja zawsze była 2 dni później niż mi się wydawało 😂 a potem już przestałam rozkminiać, bo i po co.
Tylko, żeby nie wywołać shitstormu, to nigdy to nie było ani podstawą antykoncepcji ani zachodzenia w ciążę i w życiu bym nie pytała na forum czy jestem w ciąży, bo mnie tydzień wcześniej zabolało :D ot, taka ciekawostka organizmu dla mnie samej, żaden wyznacznik.
 
Prześledź sobie jej wątki, ona już 3 razy była w ciąży - z seksu przed okresem, w owulację i co tylko.
Aaa, no i ten pozytywny test to wcale nie musiał być ciążą, ale czym był - nikt się nie dowiedział 🤣
A autorka to tak w sumie najpierw nie chciała być w ciąży, a później jednak chciała...
***** dziewczyno w czym ty masz problem ? Nie podoba ci się to nie odpowiadaj to raz a dwa spytać się już tu nie można bo od razu z jadem do ludzi wychodzisz ,zajmij się sobą i tyle siemka
 
reklama
Do góry