reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pas poporodowy- czy warto i jaki kupić????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2013' rozpoczęty przez ivi246, 14 Marzec 2013.

1. ivi246

ivi246 New Member

witam
    szukam dobrego pasa poporodowego:-) bo mój brzuszek pozostawia wiele do życzenia
    :-(. Proszę o opinie mamuśki które stosowały jaki kupić i czy wogóle warto kupić.

2. Tekstualna

Tekstualna New Member

może nie miałąm typowe pasa dla kobiet po porodzie, gdyż mama kupiła mi taki, który i mój tata nosił po operacji, ale chyba coś zadziałało;) Chyba;) mysle, że to nie ma znaczenia, jaki to bas, bo ma jedno zadanie - sciskac ,,do kupy'' ;) może warto kupić tańszy i przekonac się, jak to się czuje i czy nic nie boli?

3. reklama
  4. mari88

mari88 New Member

nie jestem styczniówką co prawda, bo urodziłam 27 grudnia, ale pas mam :) firmy Pani Teresa. Całkiem fajny, tylko ostatnio coś mi się czasem zwija podczas siedzenia. Ale ogólnie chwalę sobie, kosztował około 50 zł o ile dobrze pamiętam. Czasem się dziwili, że mam płaski brzuch ;) a bez pasa to mega flak i wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży :/ ale to chyba głównie wina tego, że wcinam sporo słodyczy... polecam też majtki wyszczuplające :)

Poleć forum