reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pękające naczynka

Mogę z czystym sumieniem polecić całą serię kosmetyków z Iwostinu, przeznaczonych dla cery naczyńkowej. Zarówno płyn micelarny, jak i kremy sa świetne! Może nie sa to najtańsze kosmetyki, ale w kategorii cenowej "może też być gorzej" ;). Ah: jeszcze kremik nawilżający do cery naczyńkowej z Lirene - ładnie pachnine i bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filtru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ha, odkryłam wątek, który sama założyłam ponad 6 lat temu.
Nadal mam problemy z naczynkami, ale zdecydowałam się w zeszłym roku na laser, i bardzo mi pomógł. Miałam trzy zabiegi, w MediSpa Dermika, kosztowne to, ale efekt naprawdę bardzo dobry, i po roku nie ma pogorszenia. Przestawiłam się też na kremy apteczne, ostatnio bardzo sobie chwalę Iwostin do cery naczynkowej.
 
margot a ile placilas za taki zabieg laserem???? no i ile placlas za ten krem iwostin?????? ja tez mam problem z pekajacymi naczymkami, najwiecej mam ich niestety na twarzy:-(
 
Co do kasztanowca - właśnie wczoraj z mamą znalazłam przepis na nalewkę poprawiającą strukturę naczynek, ale okazało się, że trzeba robić ją z niedojrzałych owoców (zbieranych na przełomie lipca i sierpnia), więc teraz zbieranie kasztanów już nie ma sensu :/ Ale nalewki i okłady mogą pomóc w minimalnym stopniu, ja też słyszałam, że uporczywe naczynka znikają tylko po laserze. Co do cen, to sprawdzałam ostatnio na stronie StudioLaser (jest chyba w Warszawie i Poznaniu), zabieg IPL na całą twarz kosztuje 900 zł. Ale czasami wystarczy zrobić niewielki fragment,więc wtedy na pewno będzie mniej.
 
Kupiłam ten krem Bielendy bo byłam ciekawa jak działa. To mój pierwszy kosmetyk z tej firmy. Szału nie ma, a opakowania okropne, aż wstyd!!! Jedynie na plus to, że dobrze się wchłania i skóra się nie świeci. Nie zauważyłam rozjaśnienia naczynek :/
 
Ja nie mam problemu z twarzą (przynajmniej na razie) ale na nagach ma miałam straszne pajęczaki. jedyna sposób jaki mi pomógł to zabieg laserem. trochę sie bałam bo to faktycznie sporo kosztuje, a podobno naczynka poniżej serca bardzo trudno pozamykać. Ale u mnie o dziwo pomogło. Teraz pojawiają mi się małe, innych miejscach, ale to trzeba zamykać na bieżąco. No i oczywiście jeden zabieg nie pomoże - trzeba zrobić przynajmniej trzy. do tego zażywam rutinoscorbin niewzmacniający naczynka.
 
A nie mogłabyś wybrać się na zabieg usuwania naczynek? Kosztuje około 100 zł, a miałabyś z nimi spokój. Mi żandne kremy nie pomagały, wizyta w gabinecie nie dość że wychodzi taniej to od razu masz z nimi spokój.
 
reklama
ciężka sprawa z tymi naczynkami moja siostra także jest w ciąży i w związku z tym skłonność do pękających naczynek wzmożyła się . siostra używa balsamów specjalnych przeciw naczynkom, ale nic nie pomaga. taka to jej uroda juz
 
Do góry