reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i romantyczna.... w tym wątku niekoniecznie rozważna

reklama
jesli nie masz problemów z zatwardzeniami i hemoroidamito polecam łykac raz dziennie tabletke rutinoscorbinu - wzmacnia naczynka. sa też do kupienia w aptece peparaty na pekajace naczynka - popytaj. Co do zylaków to jest to problem do leczenia - musisz się zgłosic do lekarza rodzinnego on da ci skierowanie do lakarza od zył 9nie wiem jak sie nazywa). Im wczesniej zaleczysz, tym łatwiej pójdzie. Moze to tylko od gorąca? Zobacz czy nie pomoże żel chłodzący na nogi.
 
Żużaczku dzięki za porady
Mailen ja mam ednego pod kolanem ale zapowiada sie na wiecej a ten jeden to juz przed ciaza był widoczny a teraz czasem boli .Niestety to u mnie genetyczne
 
moja mam też ma wiec tez sie boje :mad: a moj czasem mniej widoczny a czasem wyłazi szczególnie teraz jak jest ciepło i az mam to miejsce gorące ::)
 
Do góry