reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maleństw

reklama
O kurka, dziewczyny, a moj maly jakies 8100 wazy(widze ze rowno idzie z niektorymi maluchami:)) i ciagle na 3 jedziemy, ale moze ta rozmiarowka jakas inna w poszczegolnych krajach, bo u nas 4 sa na 10-17kg. i pewnie by mi sie chlop w 4 nie "utopil", ale trojeczki jeszcze spokojnie daja rade.
 
Jewcia, to faktycznie dziwolag jakis i zawsze mnie to zastanawialo jeszcze na grudniowkach 2007, ze dzieciaki tak szybko na wieksze pieluszki przeskakuja, a moje chociaz gabarytowo i wagowo nie najmniejsze, to jeszcze na mniejszym rozmiarze "siedza";)... 3 pampersa, to u nas sa od 7-13kg, a 4 wlasnie 10-17....
 
Asionek ja już jakieś 3 tygodnie czy nawet 4 czwórki zakładam, bo też mu się falbany wbijały :) a z tego co czytałam mój Nataniel waży tyle co twój :) ja ważyłam swojego wczoraj i ważył 8100 :)

no ida podobnie z waga ;)

wczoraj go sama wazylam i wyszlo cos kolo 8700g , znaczy bylo rowno , ale w ciuchach byl i pampku wiec troche trzeba odjac , pozniej z nim weszlam i wyszlo podobnie :)

O kurka, dziewczyny, a moj maly jakies 8100 wazy(widze ze rowno idzie z niektorymi maluchami:)) i ciagle na 3 jedziemy, ale moze ta rozmiarowka jakas inna w poszczegolnych krajach, bo u nas 4 sa na 10-17kg. i pewnie by mi sie chlop w 4 nie "utopil", ale trojeczki jeszcze spokojnie daja rade.

u nas 4ki sa od 9 do 18kg wiec juz na mojego kluche :)
 
Do góry