reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka od A do Z

reklama
szkoda latania teraz po pocztach gdzie jest po 1000 osób. heh jutro kupie i mam nadzieje ze one pachna tak samo jak płyn do kapieli i krem na zimne powietrze. Wtedy chodze i wacham wacham moje dziecko. Dzisj juz na badaniach ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli ;-)
 
Ja się zgadzam z Sugar, że Babydream są za suche. Używam Nivea, Pampers, Bambino (te ostatnie fajnie się wyjmują z opakowania, bo reszta wyciąga się tak, że trzeba je z powrotem upychać, żeby zamknąć folię - inaczej schną). W domu mam kilka paczek różowych Babydream i ich nie używam.
 
My używamy chusteczek Huggies i jak dla nas są najlepsze.
Pieluszki również Huggies lub Pampers,od samego początku używamy 2
A kosmetyki Oilatum Junior,do kąpieli i na ciałko.
Pupę myjemy tylko wodą,jak na razie żadnych odparzeń:-))
 
no to może ja po prostu się już przyzwyczaiłam do ich suchości? ;-) ja używam pudełka, żeby się dużo nie wyciągało i nie wysychały. spróbuje chyba dada, chociaż przy alergiku to trochę strach eksperymentować
 
niedawno w promocji w Tesco było 6 paczek chusteczek Pampers za 24,99, czyli wychodziło po 4,17 zł za paczke 72 szt. Na razie próbuję je zużyć :-)
 
Powiedzcie mi,jaka oliwka jest dobra na bardzo suchą skórę? Do tej pory używałam bambino,ale skóra dalej się łuszczy. Najbardziej na jednym policzku,szyi i z tyłu głowy? Co możecie mi polecić?
 
Hmm... no mi Bambino wystarcza... Dziecku też :-) Ale siostra zachwala sobie te oliwki Johnson&Johnson w żelu. Ponoć strasznie ekonomiczne, a ja osobiście uwielbiam ich zapach!
 
reklama
Hmm... no mi Bambino wystarcza... Dziecku też :-) Ale siostra zachwala sobie te oliwki Johnson&Johnson w żelu. Ponoć strasznie ekonomiczne, a ja osobiście uwielbiam ich zapach!
Ja też używam tej w żelu i starcza mi na 2 miesiące jedna i jest super bo nie "wchodzi" w ubranko i dobrze nawilża ale ja buzi i główki nie oliwkuję. Na buzie używam kremu oliatum soft jest świetny, super nawilża i nie jest tłusty.
 
Do góry