reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluszkowe zapalenie skóry

reklama
Tak zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem to nie przez Bebilon... Bo wydaje mi się, że ta wysypka na pupci jakoś zbiegła się z rozpoczęciem podawania mieszanki Filipowi...
Może teraz kupię np. Bebiko i zobaczę?
 
Catherinka: ja b.długo używalam linomagu, potem przerzuciłam się na alantan i używam do tej pory na zmianę z kremem z buebchena.
a co do tej wysypki - a nie od pieluszki? bo po jedzeniu to chyba by byla na całym ciele?
 
Zaraz dzwonię do Marcina, niech kupi po drodze z pracy jakieś inne pieluszki i zoabczy jakie dadzą połączenie z Linomagiem - może to te Pampersy...?

Kaśka, pomyślałam, że to od Bebilonu, ale nie, że szkodzi w ogóle, tlyko może inna kupa i siku po nim jest i to powoduje wysypkę, dziś pupcia jest już prawie ok, ale za to teraz poszlo na jajeczka i ciałko nad siusiaczkiem... :(
 
Jaskowi tez sie przyplataly jakies zmiany skorne na jajkach-ala liszaj-ale wyleczylismy go tormentiolem-bo nic innego nie dzialalo. Z chusteczek uzywamy te z Johnsona-z aloesem, raz kupilam dzidziusia z cleanica-i Jas dostal natychmiast uczulenia. Natomiast co do pieluch to biedronkowe byly ok- a ostatnio uczulil sie troche na cien z lidla-wiec stosujemy tylko pampersy.
 
Catherinka: a może to rzeczywiście bebilon? spróbujcie innego mleka, ale może od innego producenta aniżeli nutricia?????????

Piotrek po chusteczkach i pieluchcach z biedrony był cały obsypany.
 
jeżeli zorbił sie alla liszaj - to nalezy wysuszać np sudokremem lub maścią cynkową, jak najczesciej wietrzyć i myć w krovhmalu alub w kryształąkach nadmanganianiu potasu...

linomag w tym momencie zaczął pogarszać stan skóry Bartusia

my już powoli powoli dochodzimy do łądnej pupci...
skrzywdziłam malucha, za długo czekałam :(
 
u nas tez na sisioszce to prawdopodobnie grzybek i stosuje dwa razy na dzien clotrimazolum i jak przez weekend nie przejdzie to ide do lekarza po jaks inna masc :((((

a co do pieluch to ja juz nie eksperymentuje bo raz Zuzi kupila tansze pieluszki i dostala uczulenia wiec teraz uzywany tylko Pampersow
 
reklama
Do góry