reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi po zakończeniu laktacij

ankusch

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2011
Postów
1 315
Witam!
Mam pytanie do mam które karmiły piersią ile po zakończeniu karmienia piersi do siebie dochodziły???
Karmiłam córeczkę 15 miesięcy już prawie miesiąc jak jej nie karmię a moje piersi są miękkie i takie troche flaczki i mam nadzieje że jeszcze najdą ale ile to potrwa?! :sorry2:
 
reklama
Ja nie karmię małego już od pół roku a do dzisiaj jak je "pociskam" to jest w nich mleko :-D Myślę że taki absolutny zanik laktacji jeszcze troszkę potrwa.. piersi już praktycznie wróciły do normy choć jednak wciąż jeszcze są bardzo miekkie - myślę że już nigdy nie bądą takie same jak przed karmieniem...
 
Aniu zmartwie Cię,ale nigdy nie powrócą do tego jak było przed ciążą...
Mam znajomą która karmiła synka i do dziś nie zdejmuje stanika jak kocha się z mężem bo piesi są "flaczki"
Widać to nawet jak chodzi w bluzkach z dekoldem...
Nacierała się czym mogła i nie pomogło...
Ale nie każda z nas jest taka sama więc głowa do góry-może nie będzie tak źle;-)
Aaa przy następniej ciąży znowu bedą piękne;-)
 
ja nie karmie juz 13 miesiecy i moje piersi juz do siebie nie dojda nigdy. Mialam bardzo maly rozmiar przed ciaza, w czasie ciazy powiekszyly sie strasznie. Juz po rozstepach na nich wiedzialam, ze gdy skoncze karmic beda wygladaly fatalnie i wlasnie sie to sprawdzilo. Nie dosc ze ma bardzo male to jeszcze rozstepy sprawily ze wygladaja na sflaczale. Gdyby byly duze i lekko wiszace to nie szkodzi bo zawsze w staniku mozna je podciagnac, ale z malymi juz sie nic nie da zrobic. W cudowne kremy nie wierze, mnie to tylko operacja ratuje-NIESTETY. Uroki macierzynstwa. I to nie chodzi o samo karmienie piersia, bo nawet gdybym nie karmila mialabym dokladnie takie same sflaczale przez nagla zmiane rozmiaru w czasie ciazy.
 
Witam!
Mam pytanie do mam które karmiły piersią ile po zakończeniu karmienia piersi do siebie dochodziły???
Karmiłam córeczkę 15 miesięcy już prawie miesiąc jak jej nie karmię a moje piersi są miękkie i takie troche flaczki i mam nadzieje że jeszcze najdą ale ile to potrwa?! :sorry2:

Ja już nie karmie ok pół roku a moje piersi nie są takie jak przed i mam obawy czy jeszcze kiedykolwiek będą
 
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny...moje nie są tragiczne ale może jeszcze się wyrobią zobaczymy :-p
Robię im kąpiele na przemian wodą i trochę nawilżam zobaczymy.

majeczka :-p no no na pewno przy 2 ciąży będą znowu takie piękne jak były przy Martynce :-p;-)
 
reklama
Witam prawie rok nie karmie synka i jeszcze jak nacisne pierś pojawiają się kropelki mleka , kilka dni temu wyczuł am zgrubienie w prawej piersi zaraz pod brodaw ka jest twarde raczej nie boli czasami wydaje mi się ze okrągłe czasami podłużne bardzo się boje czy to nie jest coś złego . Czy może to być gruczol powiększony lub coś podobnego proszę pomóżcie pozdrawiam aga
 
Do góry