reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pierwsza ciaza

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez katarina, 25 Styczeń 2005.

1. katarina

katarina Guest

Jestem prawdopodobnie w ciazy - zrobilam 3 testy ciazowe imam podwyzszona temperature (pow. 37 st) :lol:
    Mialam usg dopochwowe,ktore nic nie wykazalo- moze to jeszcze zbyt wczesnie- mysle ze to ok3tydzien.
    Martwi mnie jednak to ze caly czas plamie, moze niewiele ale ...
    Podzielcie sie ze mna wrazeniami i odczuciami.
    Martwie sie ze cos jest nie tak :?: .

2. Blanus

Blanus Wrzesień'05 i Czerwiec'08

Witaj! :)
    wydaje mi sie, ze powinnas pojsc do lekarza i zrobic badania krwi i moczu - jesli testy pokazuja ciaze, to tym bardziej bedzie ona widoczna w badaniu krwi - hormon hCG. A kiedy powinnas miec miesiaczke? Wiesz te testy sa juz tak czule, ze nawet kilka dni po zaplodnieniu jajeczka pokazuja. Ja tez tak mialam - pierwszy test zrobilam wlasciwie 7 dni po moich scisle wyliczonych dniach plodnych i pokazal mi (slabiutka ale...) druga kreseczke. Poczekalam jednak na miesiaczke, spoznila sie tydzien, jeszcze raz test i druga kreska wygladala, jakbym ja poprawila flamastrem (tak twierdzil moj maz ;)). Jesli plamisz, koniecznie idz do lekarza i zrob badania.

Pozdrawiam Cie i na pewno wszytko bedzie dobrze :)
    b.

3. reklama
  4. Ula77

Ula77 New Member

ja mam termin na 17 wrzesien ale sie troche martwie..mam co 2 dni bole podobne do miesiaczkowych a jak one ustepuja pojawia sie slabe krwawienie, potem nic i od nowa bole..lekarz powiedzial mi ze tak moze byc ale mi to wszystko bardzo psuje nastroj i tak sobie poplakuje co chwile..czasem pomaga. Jest tu jakas mama ktorej sie to zdarza?

5. Anik

Anik Guest

Ula77
    a lekarz nic ci nie dał na te bóle? Ani No-Spa ani Luteiny?
    Może zadzwon do jakiegoś lekarza by to zweryfikować.
    Trzymam kciuki.
    a

6. katarina

katarina Guest

dzieki Blanus za wsparcie!!!
    bylam w szpitalu od 27.01 ale juz jestem w domeczku i wypoczywam.
    kasia

7. Blanus

Blanus Wrzesień'05 i Czerwiec'08

Dbaj o siebie, tzn. lez, czytaj, sluchaj tego co lubisz, rob wszystko co Ci sprawia przyjemnosc. Bedzie dobrze :)

pozdrawiam,
    b.

8. Ula77

Ula77 New Member

Z przykroscia musze zawiadomic drogie kolezanki i szczesliwe mamy ze moj termin na wrzesien 2005 jest juz nieaktualny...Stracilam moje malenstwo w 9 tyg. :-[

9. Anik

Anik Guest

Ula 77
    Boże, strasznie mi przykro..... trzymam kciuki abyś szybko do nas wróciła.
    Ściskam mocno.
    A

10. reklama
  11. Ma-dzik

Ma-dzik New Member

Ula przykro mi bardzo. Nie wiem co powiedzieć. :( Trzymaj się dzielnie i może już niedługo znowu dołączysz do oczekujących. :(

12. Misinka

Misinka New Member

niedawno się dowiedziałam....mam termin na wrzesień, nie ogarnęła mnie jednak radość, powinnam się cieszyć - nie mam mdłości (wcale) ani wyprysków na twarzy, a jednak tak bardzo przeraża mnie myśl macieżyństwa, że nie potrafie sobie z tym poradzić...czy Wy też tak macie..?

Poleć forum