reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

dziś temat nr 1 jest zupełnie inny :-)
ale wrzucam fotki naszego wózia tak, jak obiecałam.
Do tego udało nam się kupić fotelik X-Lander X-car z adapterami za 170zł i odebraliśmy go już wczoraj od przesympatycznej rodzinki z Krakowa :-)
Bardzo się cieszę, bo już zaczynałam mieć dość tego allegro i godzin spędzonych na wertowaniu ofert i pisaniu maili :wściekła/y:
Zobacz załącznik 309979Zobacz załącznik 309980Zobacz załącznik 309981

paola, nulini, joasienka - gratulacje z udanych zakupów!!! Naprawdę bardzo fajne wózeczki, chociaż każdy inny :-)
paola - jak się nazywa ten model, bo oglądałam coś podobnego...?

Hej wózio nazywa sie TAKO EASY RIDER
 
reklama
W końcu i my zamówiliśmy wózek - Tako Warrior kolor minerals nr10.. płaciliśmy 1350 zł, a do odbioru dopiero w styczniu.. Od Nowego Roku ceny będą wyższe, bo podatek idzie w górę z 22 na 23%, ale foteliki z 7 na 23%, więc pewnie będzie różnica.. Polecam tym co jeszcze nie mają zdecydować się w tym roku

kolor jak tego jumpera Wózki TAKO Jumper X. Kolekcja Minerals - TAKO Jumper X Minerals 10 ("2 w 1"). Wózek wielofunkcyjny - TAKO

modlicha - ja mam identyczny kupiony :-)
 
Monciaa - wiem, tylko chyba kolor masz ciemniejszy, jak się nie mylę.. a masz go już w domku?

edit: znalazłam zdjęcia, które robiłaś - faktycznie identyczny - a myślałam, że masz granat zamiast szarego:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry