reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami

Monia współczuję, ale masz racje lepiej teraz niż później, dzieci to łagodniej przechodzą... a jak refluks? pomogły leki?
 
reklama
Monika my przeszlismy ospę w listopadzie o ile nie wyskoczy temperatura to przynajmniej dla nas była to o wiele bardziej lightowa choroba w porównaniu do zapalenia krtani np.
My nie żałowalismy starego sprawdzonego fioletu.Tylko nastaw sie na 2 tyg uziemienia bo ospy nie można przeziębić.
 
Ika tak wiem ze 2 tygodnie jestem uziemiona ... nie musze mówic chyba ze najbardziej niezadowolona jest z tego moja szefowa :sorry2:

Elisku jesli chodzi o refluks to poki co nadal podajemy leki i tak jeszcze do 11 lutego ... 25 mamy kontrole wiec sie okaze ... ale cos mi sie wydaje ze leki nie za bardzo pomagają :-(
 
Moniqa zdrówka dla Dawidka i trzymam kciuki,zeby ospa przeszła łagodnie,a kontrola u nefrologa pomyślna:tak: - bo jesteście pod opieką nefrologa prawda:confused:
 
Iwonko to nie my to Amelka od Moni3 :tak: ... my kontrole mamy miec 25 pod względem refluksu ;-)

a u Nas coraz wiecej kropek ... i buuu na buzi zaczynają wyskakiwac :-( ... powiedzcie jak dlugo wyskakują kropki :confused:
goraczki nadal nie ma .... i w sumie dobrze bo nie jest marudny ... ale z drugiej strony mówi sie ze jak jest goraczka to organizm walczy :sorry2:
 
Monika ja się wypowiem na temat ospy bo taka doświadczona jestem;-)
Kropki wyskakują max do 4,5 dni u nas niecałe 4 doby ale schodzą długo muszą wyschnąc i zrobic się z nich strupki,własnie wtedy nie wolno drapać:no:
odpadanie strupków zajeło ponad 2 tyg najdłużje na skórze głowy i do tej pory ma lekko fioletowo skórę w jednym miejscu :tak:z pozostałych częsci ciała szybko się odmyło to tak dla pocieszenia :-D:tak:;-)
 
A ja znowu z mlodymi w chacie od srody....
Hania ostre obustronne zapalenie uszu,ostre zapalenie gardla i niezyt nosa.dobrze,ze w juz jej tak uszka nie bola i wreszcie nie goraczkuje.W czwartek kontrola,oby bylo dobrze.To juz 3 zapalenei uszu w tym roku,a od 2 zaledwie minelo 10 dni!!
Zuzinek w koncu sie okazalo po rtg zatok,ze miala tylko zapalenie spojowek i zapalenie gardla.Zuzka w przyszlym tygodniu ma miec wycinany migdal.... no nie wiem....
Ech dziewczyny.... zwala mi sie na glowe lawina za lawina.....
 
Katko, nie wiem co powiedzieć, co zrobić żeby zatrzymać te lawiny u ciebie :-( Przytulam was mocno!!!
Zuzia pozbywa się trzeciego migdała jak rozumiem? Pewnie to on jest sprawcą nawracających infkcji u małej. Lepiej więc go ciachąć i oby pomogło.
 
reklama
Do góry