reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

no to wyglada na to ze bulgotanie co bralam za wzdecia to moze byl bobo od jakiegos czasu:tak: mamy jakubka podobne terminy i tez raczej do szczuplych naleze:tak:
nei moge sie wszakze doczekac na taki mocniejszy kopniak tak zeby nie bylo watpliwosci...:-):-)
 
reklama
U mnie jest za wcześnie żebym coś poczuła:-( ale czasami jak sobie leże to czuje takie malutkie bulgotanie i zastanawiam sie czy to maluszek:confused:
 
Cieszę się, bo zaczynam czuć bardzo delikatne ruchy. Już się nie mogę doczekać jak przybiorą na mocy.
 
no ja muszę potwierdzić że od piątku to mam dość regularnie takie porządne akcje - i niech już tak zostanie - jestem spokojniejsza :) chociaż w pracy to przeszkadza - nie powiem ;)
 
a jaoczywisie jak ię pochwaliłam to czuć przestałam i terazsęmartwię i sobie wkręcam..bo dziwnie że już tak dobrze czułama teraz parę dni nic:(
 
reklama
jak ja Wam wszystkim zazdroszcze... tak bardzo chcialabym juz poczuc ruchy dziecka. a tu nic. Az zaczynam sie martwic.. mimo, ze wiem, ze teoretycznie mam jeszcze czas, bo przy pierwszej ciazy to nawet po 20 tyg pierwsze ruchy... ale ja chce JUZ!!! :-D
 
Do góry