reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

Ja nie czuję żadnych ruchów podejrzanych jeszcze, ciuchów ciążowych też nie mam żadnych, bo we wszystko stare się mieszcze. A najśmieszniej będzie jak tak z dnia na dzień mi brzuch wyskoczy i któregoś ranka nic na siebie nie włożę bo wszystko będzie za ciasne:-):-)
 
reklama
Gratulacje!!!
e025.gif
e025.gif
e025.gif
e025.gif
e025.gif

Ciesze sie razem z Toba Izabelka.
 
Ja nie czuję żadnych ruchów podejrzanych jeszcze, ciuchów ciążowych też nie mam żadnych, bo we wszystko stare się mieszcze. A najśmieszniej będzie jak tak z dnia na dzień mi brzuch wyskoczy i któregoś ranka nic na siebie nie włożę bo wszystko będzie za ciasne:-):-)
bardzo prawdopodobne Pabla, bo wlasnie czesto tak jest...
 
Ja oprócz zaokrąglonego brzuszka i różnych innych 'dolegliwości" ciążowych nawet nie czuje sie jakbym była w ciąży... czasami myślę, że może mi się tylko wydaje, że tak jest...
No ale z niecierpliwością czekam na pierwsze kopniaki... bo jak n a razie to tylko kiszki marsza grają ;-)
 
Renek zastrzyki biore od listopada bo duphaston nie pomagal na tyle ile trzeba to juz prawie 3-m-c jak biore 2 razy w tygodniu podwójna dawka domiesniowo.
lekarz najchetniej do szpitala ale ja nie chce obiecalam lezec w domu. no i co 2 tygodnie na wizycie jestem. Dzdzia dzieki bogu rozwija sie prawidłowo i ładnie rosnie.Wiec jestem dobrej mysli.
 
No witam was ja jestem w 18 tygodniu ciazy i wczoraj chyba poczlam jak malenstwo sie poruszylo czulam to tak jakby ktos od srodka mnie tak delikatnie poglaskal:-)
 
reklama
Heksa - ciesze sie, ze mimo wszystko dzidzia dobrze sie rozwija. Badz dzielna i sumiennie lez tak jak lekarz przykazal a napewno wszystko bedzie dobrze.
Wysylam Ci dobre wibracje i buziaki
 
Do góry