reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

niitka fajnie was widziec :-) Doslownie ;-)
Przezentujecie sie ślicznie dziewczyny :tak:widac że mala radosna była a to najważniejsze :tak: Dobrze tez ze macie taki kinder bal ;-) U nas ciagle nie ma z kim go zrobic :sorry2: ale pewnie za prae lat to urodziny dzieci beda przebiegac pewnie glownie w dzieciecym gronie :tak:
przedewszystkim..
100latek dla małej jubilatki! Niech rosnie zdrowo!
 
reklama
Nitka Fajnie Was zobaczyć,:tak: śliczne z Was dziewczyny, imprezka elegancja, torcik śliczny, prezenty bombowe, nic dodać nic ująć:tak:

WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA TWOJEJ CÓRECZKI, SAMYCH RADSNYCH DNI W ŻYCIU I UŚMIECHU NA TWARZY
:tak:
 
Anus -oj jakie smakowite te wasze urodzinki. No i Mariczka slicznie wygladala. No i ty jaka lasencja.. No to teraz ona tez jest mamusia lali z pelnym osprzetem.

aneczka -fajowo ,ze chlop tak ochoczo zabral sie do roboty. U mnie tylko szwedal sie w okolo i niby dziecko zabawial. super prezenty Zosinka dostala, teraz to tylko sie przebierac. No i u was tez pysznie. My tez co miesiac synkowi wplacamy pewna sumke ale nie na konto tylko na jakas w miare bezpieczna akcje. Ja sie totalnie na tym nie znam( niestety) ale maz wymiata. fajnie ,ze graliscie w gry na imperezie:-)

Nitka - no ale prezenciochy jubilatka dostala. Super. No i jaka ladna mamusie ma. U mnie byly 4 dzieci w podobnym wieku i kazde raczej sobie siedzialao i bawilo sie samo. Jeszcze troszke czasu znaim zaczna razem, :)
 
Nittka fajne z was dziewczyny, Zosia cudną ma fryzurkę- z przodu krótko, z tyłu długo, jak to się kiedyś mawiało na czeskiego piłkarza :-))
 
reklama
Do góry