reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze wakacje...

jestem jestem..............dzisiaj w nocy o 4:50 mielismy wylot z momastiru do wawy....wiec cala noc z bani.........transfer z hotelu na lotnisko o 1 ...jestem padnieta na ryjek................jutro postaram sie wkleic fotki jak tylko zgramy i napisze co i jak.....................w dwoch slowach BYŁO SUPER
 
reklama
Smarcik super ze ulop udany tylko szkoda ze juz po co ;-) czekamy na foteczki :-)
Lastrada fajna z was rodzinka :-)

a my jak zwykle na urlop do polski jedziemy, M ma 3 tygodnie wolnego ale moze ja z malym pojade wczesniej i bede dluzej :-) nad morze mi sie marzy pojechac ale chyba w tym roku nie da rady, ale moze zrobimy sobie wypad na weekend w gory moze do Zakopanego albo Krynicy zobaczymy :tak:
 
w skrocie ...hotel super czysciutko........basenik dla maluszkow.....hotel mial wydzielona wlasna plaze +obsluge wiec za 2 dinary dziennie za parasolki i lezaki obsluga latala przy nas przez caly dzien i nie mial wstepu zaden nagabywacz ( co w tunezji jest na porzadku dziennym i troszke meczy szczegolnie w medinach).......bardzo duzo dzieci............jedzenie rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cieplutkie i fajnie podane......ilosci nie do przejedzenia.................obsluga mila i uprzejma...........przy przyjezdzie dostalismy dwie pary kluczy i moglismy sobie wybrac pokoj........co nas milo zaskoczylo..fakt ze przy meldowanie pan zagarnal z paszportu kilka dolarow ale do kocna pobytu zylismy jak lordy............... najwazniejsze cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykupilismy kilka wycieczek fakultatywnych - miedzy innymi m pojechal na dwa dni na sahare........do tunisu..... ja sobie darowal dalsze wypady ze wzgledu na upal........ oczywiscie wielblady zaliczone......... co do podrozy to w tamta stone w samolocie masakra myslalam ze wyjde z siebie i rozszaroie moje dziecie.....byl nie do zniesienia:no:...juz na poczatku mielismy opoznienie prawie dwie godziny.....wiec to co sie dzialo w samolocie mozecie sobie tylko dopisac..............w drodze powrotnej caly lot przesoany bo noc..................


ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni
 
SMARCIK - achhhh ochhhh cudnie wygladacie i jakie piekne tło :cool2::-)
Ciesze sie ze wyjazd udany - a ta Sahara to chyba ta wycieczka na ktorej z M bylismy :tak:
 
reklama
Do góry