reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

gratulacje dla trzyletnich zdolniachów

a my po wizycie wczorajszej u logopedy i ... ku mojemu zadowoleniu mowa Dawidka rozwija się prawidłowo - powtarza wszystko co mu sie powie ... zminiając troszke tylko literki np pociag to tociąg natomiast tramwaj to pamwaj ;-)
pies to nadal kolka

ostatnimi czasy wzielo Go za przepraszanie wszystkich za wszystko dosłownie ... potknęłam sie o jakąs tam zabawke i co usłyszałam ... prasiam :sorry2: ... a jak zwróci sie mu uwage ze nie musi przepraszac to przeprasza ze przeprosił :dry: ... jak myślicie reagowac i dalej mówić ze nie musi przepraszac czy nie zwaracac na to uwagę ??

oprócz powyższego to jeszcze
sam myje rączki, nóżki, pupke, buzie, brzuszek, siusiaka, plecki ;-):-D ... ząbki - wieczorem mu tylko pomagam dokładniej :tak:
zjada wszystko sam
pomaga w pracach kuchennych ... ostatnio upiekł pizze i chleb ;-):-)
lepi pierogi, uszka, kopytka
panieruje kotlety
myje naczynia
wkłada pranie do pralki
myje podłoge - tyle ze nie za czesto bo pozniej jest wiecej sprzatania ;-)
odkurza
myje meble
czesze Hajdule
pamieta o jej nakarmieniu
zmienieniu jej wody

...

wie gdzie właczyc kompa i obsłuzyc drukarke :dry: - i nie wiem skad :dry:

aaa i uzywa słów które nie używam na codzien np konwersuje ... ostatnio mi powiedział ze "konsuje do halo" czyt. konwersuje przez telefon :eek:

i ŚPI CAŁKOWICIE SAM w swoim pokoju na "dorosłym" łóżku!!! :-) - juz nie spie z nim jak to było jeszcze miesiąc temu :sorry2:- zreszta nie miałabym sie gdzie zmiescic chyba ze na podłodze ;-)
 
reklama
Do góry