reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuję dietetyka- Warszawa

Ja nie tyle co mam ochotę na pewne składniki, co zamiast słodyczy zdecydowanie wolę słone przekąski… no dam się za nie pociąć :)
 
reklama
no i jak Twoje podejście do wizyty u dietetyka, nowy rok więc czas na realizację nowych postanowień bez żadnych wymówek, umówiłaś się już na wizytę w poradni Halsa?

W następnym tygodniu mam urodziny. Poprosiłam więc męża o wykupienie mi wizyty. Namówiłaś mnie :)
 
A ile taka wizyta kosztuje? Ja dostałam ofertę genosfery i tam testy kosztują 1000-1500 zł i konsultacja z dietetykiem jest gratis. Za ułożenie diety trzeba dodatkowo dopłacić. Nie mało, nie dużo biorąc pod uwagę zminimalizowanie ryzyka z nietrafioną dietą.
 
Hej dziewczyny:) I jak tam Wasze diety, widzicie już jakieś efekty? Pytam, bo sama jestem zapisana na wizytę i zastanawiam się, czy wybrałam dobrego dietetyka.
 
najpewniej dowiesz się tego nie wcześniej niż po pierwszej wizycie. Czy masz jakieś zalecenia dot. spisywania aktualnych posiłków? Przygotowania aktualnych badań itp?
 
Nie to nie będzie pierwsza wizyta i dlatego się martwie. Raz już się okropnie nacięłam. Wydałam kupę kasy na dietęa później okazalo się że jadłospis, ktory otrzymalam był poprostu standardową dietą taką samą dla wszystkich bez wzgledu na preferencje. Ponad to z Pania dietetyk nie bylo juz pozniej zadnego kontaktu. Dlatego chcialam sie Was poradzic, w szczegolnosci Ciebie mambo chcislam zapytac jak Twoje wrazenia po wizycie u Pani Anety? Pytam, bo tez jestem do niej zapisana:)
 
reklama
Polecam moją dziewczynę , odchudziła już mnóstwo osób. Przyjmuje w Galerii Ursynów na al.KEN , centrum żywienia i dietetyki "Jabłuszko" poszukajcie na fb
 
Do góry