reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuję dietetyka- Warszawa

Dobrego dietetyka nie jest łatwo znaleźć. Moja siostra miała notoryczne problemy z wagą i co trochę kilogramów zgubiła, to na nowo je odzyskiwała. Próbowała też bardzo różnych diet. W końcu znajoma poleciła jej panią dietetyk z http://halsa.pl/#home i pani Aneta naprawdę pomogła. Dużo czasu zajęło diagnozowanie, dlatego potrzebne były wyniki badań krwi, dokładne menu z ostatnich dni, a na miejscu został przeprowadzony dokładny pomiar składu ciała. Te dane były podstawą do opracowania bardzo szczegółowej diety. Co ciekawe, nie chodziło o to, aby się głodzić i jeść jakoś mniej, ale rozsądnie. W każdym razie, po zmianie stylu żywienia, siostra nie tylko zrzuciła zbędne kilogramy, ale także po prostu lepiej się poczuła.
 
reklama
ja z dietetyka nie korzystałam bo jestem obecnie na diecie z diet4u, wykupiłam 5 posiłków i przyjeżdża do mnie codziennie smaczne i zdrowe jedzonko dzięki któremu marzenia o smukłej sylwetce tuż tuż ;)
 
ja z dietetyka nie korzystałam bo jestem obecnie na diecie z diet4u, wykupiłam 5 posiłków i przyjeżdża do mnie codziennie smaczne i zdrowe jedzonko dzięki któremu marzenia o smukłej sylwetce tuż tuż ;)
a ten catering diet4u działa na terenie Warszawy czy też okolic?
 
ja jestem z centrum Warszawy ale wydaje mi się że bliskie okolice też aczkolwiek nie jestem pewna na 100 %. Najlepiej zadzwoń do diet4u i będziesz wiedziała :) A nad jaka dietą się zastanawiasz?
 
Jestem w wieku, w którym coś z układem krążenia i zdrowiem nie powinno się jeszcze dziać. Niestety - miałam pierwsze objawy typu, podwyższony poziom cukru, stan zapalny w tętnicach, a przy tym refluks. Naczytałam się o dietach cud, nawet książkę kupiłam, ale wszystkie moje próby kończyły się efektem jojo.
Na jakimś portalu weszłam w link poradni Acai (www.acai.waw.pl), poczytałam, poszukałam opinii o dietetyczce i umówiłam się na wizytę. Pół roku później mam 7 kilo mniej, unormował mi się cukier, o refluksie zapomniałam (i leki odstawiłam) i zaczęłam lepiej spać. I co najważniejsze - nie jestem na żadnej diecie, tylko zmieniłam podejście do tego co jem. Pani Kasia Rolf to nie jest zwykły dietetyk, raczej - "trener żywieniowy". Polecam!
 
Sprawdź poradnię Karney na Rydygiera, ja tu chodzę do dietetyka (jestem teraz w drugiej ciąży, w pierwszej przytyłam sporo i teraz nie chcę podobnej sytuacji). Mam super panią dietetyk, na początku omówiłyśmy sobie błędy z pierwszej ciąży, dostałam plan żywieniowy i staram się go trzymać, na ten moment jestem zadowolona, patrzę na siebie i o wiele lepiej się czuję niż w pierwszej ;)
 
reklama
Do góry