reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaczliwe niemowle

tak mój mały budzi się ciągle dosłownie co 15 min... W dzień by na mnie Wisial nie mogę nic zrobić w domu zbytnio bo tylko go odłożę na chwilę to płacz , nawet ciężko go zabawkami zająć... Wiem że mu ciężko przytulam go bardzo dużo , ale chciałbym chociaż trochę się wyspać a nie śpię prawie nic ... Plus starszak też chciałby żebym się z nim pobawiła czy coś a ja nie mam czasu ☹️
KOlo 6m jest też regres snu. Moj syn wtedy byl taki sam. Nieodkładalny, a w nocy co chwile wstawal.
 
reklama
KOlo 6m jest też regres snu. Moj syn wtedy byl taki sam. Nieodkładalny, a w nocy co chwile wstawal.
tak jest strasznie ciężko padam powoli na twarz 🫤 mój pierwszy syn taki nie był on czy ząbkowanie czy te regresy czy skoki przechodził bardzo łagodnie nawet nie wiedziałam kiedy, a ten maluszek jest całkiem inny, kompletnie się różnią 😆
 
Do góry