reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLANUJESZ WYJAZD CZY DŁUŻSZĄ NIEOBECNOŚĆ - NAPISZ TU

reklama
w piatek wylatujemy do Polski na trzy miesiace ;D a w ogole to jestem wsciekla bo nam padl internet i juz od dwoch tygodni nie mamy kontaktu ze swiatem i to przed wyjazdem
troszke sie boje tj podrozy bo mala juz poznaj jak jest nie u siebie
Pozdrawam i do rychlego mam nadzieje
 
ja znowu zmykam ;) za godzinkę wyjeżdżamy do teściowej, wracam w niedzielę, potem już będę zaśmiecać BB, muszę nadrobić dwa tygodnie nieobecności ;D
 
napisze napisze tu ;)
choc juz wszyscy wiedza melduke ze jutro wyjezdzam w wielki swiat-na wyspy zielone
odezwe sie jak dorwe kawiarenke albo chlop net zalozy
pa pa
tesknijcie bo i ja bede za wami
 
Jutro wybywam w odwiedziny do teściów (brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ja chcę zostać w domu!!!) i wracamy 16/17.
Papapa
 
i ja na chwilę wyjeżdżam ::)

nie martwcie się, nie bedzie mnie dwa dni ::) Jedziemy zobaczyc inne twarze do babci Rafała :D
 
reklama
wyjezdzam jutro na tydzien nad jeziorko głębokie ale juz praktycznie teraz nie mam czasu na bb bo sprzatanie pakowanie itp
tylko ukradkiem zagladam na watek zdjeciowy ;)
 
Do góry