reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płatny urlop wychowawczy

Makara !! i to jest własnie sprawiedliwość. Ja mam tak samo... pracuje od dwóch lat w tej samej firmie umowa konczyla sie nam czyli wszystkim pracownikom 31 lipca wszystkim przedluzyli o conajmniej rok a mi do dnia porodu czyli do marca wiec wychodzi na to ze pozniej powiedza mi do widzenia
Jesli umowa przedłużona jest do dnia porodu to wygaśnie ona samoistnie. Nie będzie konieczne wypowiadanie jej.

i także nie bede miala prawa do urlopu macierzyńskiego czy wychowawczego...bo bede bezrobota hehe
Będzie Pani miała prawo do zasiłku macierzyńskiego.
 
reklama
Witam,

mam pytanie czy będzie mi się należał zasiłek wychowawczy. Sytuacja wygląda tak:

Maż zarabia 1000 zł
ja od 18 sierpnia jestem na urlopie wychowawczym. Wcześniej zarabiałam 1200 zł. Rozumiem, że muszę podać zarobki z US za rok 2009 , czy moje zarobki za tamten rok zostaną uwzględnione ? Bo jeśli tak to niestety dochód na osobę przekracza 504 zł :( czy może wszystkie moje zarobki liczone są jako utracone i zasiłek się należy ?
 
Witam,

mam pytanie czy będzie mi się należał zasiłek wychowawczy. Sytuacja wygląda tak:

Maż zarabia 1000 zł
ja od 18 sierpnia jestem na urlopie wychowawczym. Wcześniej zarabiałam 1200 zł. Rozumiem, że muszę podać zarobki z US za rok 2009 , czy moje zarobki za tamten rok zostaną uwzględnione ? Bo jeśli tak to niestety dochód na osobę przekracza 504 zł :( czy może wszystkie moje zarobki liczone są jako utracone i zasiłek się należy ?

Zasady forum pkt. 2
 
Witam chciałam się dowiedzieć cjak oblicza się dochód do wychowawczego a zarazem do rodzinnego i czy przekroczy on 504zł
dochód wyniósł: 29324,55
podatek należny: 1958,00
składki na ubezpieczenie społeczne: 3940,35
składki na ubezpieczenie zdrowotne: 2055,09
Liczba osób w rodzinie 3
 
Witam chciałam się dowiedzieć cjak oblicza się dochód do wychowawczego a zarazem do rodzinnego i czy przekroczy on 504zł
dochód wyniósł: 29324,55
podatek należny: 1958,00
składki na ubezpieczenie społeczne: 3940,35
składki na ubezpieczenie zdrowotne: 2055,09
Liczba osób w rodzinie 3

Brakuje mi informacji o przychodzie, bo bez niej nie mogę wyliczyć skłądki na ubezp zdrowotne. To co Pani podała to składka zdrowotna odliczona, a nie skłądka zdrowotna.
 
witam,
porszę o informację, do kiedy należy mi się urlop macierzyński.
urodziłam 30 maja 2011roku i od tego dnia przebywam na urlopie macierzyńskim. Dodam, iż jest to moje drugie dziecko, pierwsze urodzone w 2003 roku.
 
reklama
Do góry