reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Echh ale tu cisza...

Isabel- pamiętam :-D mieszkam niedaleko Winowa i OK, spokojnie i porządnie :-) Cmielowice nie wiem...
Pomysł super, byle nie centrum Opola, bo to nawet nie ma gdzie blisko podjechać autem a wiadomo dla każdej mamy to ważne!,

Franiowa- jesteś?!?!?!Chyba Cię dzisiaj widziałąm w Lidlu?????Byłaś???No niestety twarzyczkę masz już popularną ;-)
 
reklama
ha ha:)
I nie zaczepiłąś mnie?
Latałam z obłędem w oczach między półkami z czekoladą i bułkami?:) To ja:)
Z panem mężem była, ale on leciał po nabiał - dwuminutowa szybka akcja zakupowa:)

Odkąd zaangażaowałam się w książkę ledwie zipię. A w niedzielę lecę z Francikiem do szpitala w Wawie, więc..na głowie milion spraw teraz.
 
A to jednak ty byłaś :-D no niestety nie zaczepiłam Cię, bo stałaś już praktycznie po drugiej stronie kasy, a ja z wózkiem zakupowym i gabarytem Amelowym szalałam między półkami i aż sie zawiesiałm i się zastanawiałam skąd Cię znam :-D, ale szybko mnie oświeciło :-D, świetnie wyglądasz!!!!No i powodzenia z Francem w W-wie &&&&&
 
Jeszcze niecale 2 tyg i jakis dom bede musiala wybrac. Teraz znalazlam jeszcze jeden w miejscowosci Wawelno, ale tak sczerze to ja sie malo orientuje w tych pod Opolskich miejscowosciach.
 
Isabel jak dla mnie to Wawelno trochę wielka dziura, Winów masz zaraz pod Opolem, Chmielowice z resztą też...widzisz a u nas był dom do sprzedania w niezłej cenie- dlatego też poszedł migiem...
 
Hej!
Dawno nie zaglądałam, doby jakieś takie krótkie teraz robią.

Franiowa jak Ty czas na wszystko znajdujesz to ja już pojęcia nie mam ;-)
Isabell z domem nie pomogę, bo do Opola mam kawałek. Swój dom też próbuję sprzedać, ale taki zastój jest na rynku nieruchomości, że szok.
Sylha u Was miejsce do mieszkania fajne, bo i do Opola blisko i do a4, a wieś w sumie bardziej po bokach się ciągnie niż przy głównej.
 
Sylha no jak jest fajny dom w dobrej cenie to idzie migiem. No wlasnie sobie posprawdzalam ze to Wawelno to troche daleko, no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Nic za tydzien przyjezdzam na 3 dni poogladac domy, kilka wybralam i mam nadzieje ze cos naprawde mi sie spodoba.
 
reklama
Do góry