reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płyn w macicy a ciaza

Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
5
Witam.
Jestem dobita. Zdecydowaliśmy się z mężem ze poczekamy na kolejnego dzidziusia rok. W związku z tym dostałam tabletki antykoncepcyjne. By mieć pewność, ze nie jestem w ciąży podczas ich brania zrobiłam test ciążowy. Wyszła blada kreska. Ponownie w kilku kolejnych. 2 dni później zakupiłam test ciążowy cyfrowy z tygodniem ciąży. Ten jednoznacznie pokazał + oraz 1-2 tydzień. Poszłam zrobić betę we wtorek : wynik 302,6. Dzis byłam u ginekologa, który zrobił badanie usg. Stwierdził ze widać płyn w macicy, i najprawdopodniej pęcherzyk, ale brak pewności. Ciąże wyliczył na równe 5 tyg. Kazał zrobić kolejna betę i zobaczyć czy wzrosła. Badanie dopiero w poniedziałek a ja wariuje. Proszę powiedzcie, ze któraś tez tak miała, i wszystko było okej.
 
reklama
Ale co ma być nie tak ??? Od kiedy tabletki przyjmujesz? Cos musiało być nie tak ze zaszlas , ja przyjmowałam kilka lat i w ciaze nie zaszłam.
 
Prawdopodobieństwo ciąży przy braniu tabletek jest bardzo znikome, na pewno brałaś je dokładnie tak, jak trzeba? Nie wymiotowałaś, nie miałaś biegunek, nie spóźniałaś się z tabletkami?

Czy z dzieckiem będzie OK, to niestety dopiero okaże się na USG.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli!
 
Ale co ma być nie tak ??? Od kiedy tabletki przyjmujesz? Cos musiało być nie tak ze zaszlas , ja przyjmowałam kilka lat i w ciaze nie zaszłam.
źle to napisałam. Zakupiłam tabletki ponieważ z mężem stwierdziliśmy ze będziemy się starać o dziecko za rok. Zrobiłam test z myślą o tym, żeby nie być w ciąży podczas ich brania - dopiero miałam zamiar zacząć je brać i dlatego test 😂 mam nadzieje ze mniej więcej rozjaśnilam 🙈
 
źle to napisałam. Zakupiłam tabletki ponieważ z mężem stwierdziliśmy ze będziemy się starać o dziecko za rok. Zrobiłam test z myślą o tym, żeby nie być w ciąży podczas ich brania - dopiero miałam zamiar zacząć je brać i dlatego test 😂 mam nadzieje ze mniej więcej rozjaśnilam 🙈
No widzisz to dużo wyjaśnia, gratuluje ciazy życzę spokojnych 9 miesięcy
 
źle to napisałam. Zakupiłam tabletki ponieważ z mężem stwierdziliśmy ze będziemy się starać o dziecko za rok. Zrobiłam test z myślą o tym, żeby nie być w ciąży podczas ich brania - dopiero miałam zamiar zacząć je brać i dlatego test 😂 mam nadzieje ze mniej więcej rozjaśnilam 🙈

No to odrobinę zmienia postać rzeczy... W takim razie gratulacje i nudnych 9 miesięcy życzę.
 
Do góry