reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

Huraaaaaaa! Ale się cieszę, naprawdę, bardzo! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DTo co zakładamy grupe wsparcia dla ciężarnych po przejściach?
 
reklama
ojej NIKO :laugh:to super ja tez z moja dzidzia obecna jestem 26tyg w ciazy ale nie wiezyłam juz ze w nia zajde a tu kluje sie mój mały pisklaczek chłopaczek, teraz to najlepiej idz na zwolnienie i lez w domu do góry nogami dosłownie mi lekarz powiedział ze to najlepsza pozycja dla kobiet w ciazy :laugh:uwazaj na siebie , bierz jakies leki na podtrzymanie ja brałam na początku luteine ale dopochwowo jest drozsza duzo od zwykłej ale lepiej sie wchlania bo nie zawiera cukrówPOWODZENIA I PISZ CO U CIEBIE
 
bardzo bardzo też sie cieszę. W poniedziałek idę do lekarza i mam nadzieję, że dostanę długaaaśne zwolnionko, bo jestem tak zestresowana, że boję sie ruszać. Dziś pobolewa mnie trochę brzuch, kłuje od czasu do czasu i jestem przestraszona, najchętniej położyłabym się i leżała nieruchomo. Biorę duphaston 3x dziennie i Acard i kwas foliowy 2X i może dostanę coś jeszcze...cieszę się, ale i boję okropnie :-[
 
witam. wczoraj byłam u lekarza ale zamiast czuć się spokojnie japo prostu odchodzę od zmysłów. Podczas badania ginek powiedział, ze zarodka nie może znależć ale jest jakaś Kropeczka i to pewnie jest to. @ powinna się była zacząć w zeszły piątek to może jest jeszcze po prostu bardzo wczesna ciaża i ginek też tak powiedział, tak się pocieszam... kazał odpoczywać przez 3 tygodnie i przyjść na wizytkę po tym czasie. Biorę duphastonik i czekam z niecierpliwością doszukując się objawów ciąży, ale oprócz braku miesiączki, lekkich mdłości i wydętego brzucha i nic mi nie jest. Chyba zaczynam panikować i zaraz wmówię (albo już to zrobiłam) sobie jakąś straszną rzecz...zamiast się cieszyć zamartwiam się od rana do wieczora.. :(
 
Hej robaczku wyluzuj moja córeczke- najpierw zobaczyli, potem przez 2 tygodnie znikla .... a teraz siedzi i wyje w wózku ;D ;)
 
dziękuję, nawet nie wiesz jak bardzo mi są teraz potrzebne takie słowa. Trzymam sie jakoś i staram się baardzo myśleć pozytywnie, mam zdjęcie USG z wczoraj z małą Kropeczką i zaglądam do niego czasem...jak znajdziesz chwilę czasu (choć wiem, że mamy nie zawsze go mają) to napisz mi coś jeszcze pocieszającego, dziękuję z góry.
 
Słonce ja z moja dzidzia która siedzi w brzuchu zaszłam w ciaze po 1,5 mca od poronienia i jak poszłam do ginekologa zaraz po spodziewanym terminie miesiaczki to mi powiedział ze nie jestemm w ciazy i on widzi ze za pare godzin dostane miesiaczke, a ja mu na to ze niemozliwe ze ja czuje ze jestem w ciazy a on ze lepiej zeby tak nie bylo bo to za wczesnie i pozatym to on widzi wyraznie na USG ZE NIE JESTEM W CIAZY ja sie z nim pokłóciłam i poszlam do niego za 10 dni zeby mu udowodnic ze ja mam racje I MIALAM :laugh:
 
ja też poszłam chyba za wcześnie bo 2 dni po terminie ale bałam sie, że coś sie stanie jak pójdę za poźno i może dobrze zrobiłam bo kazał mi leżeć i brać proszeczki na podtrzymanie. Dzięki waszym słowom nabieram spokoju, bardzo wam za nie dziękuję.
 
reklama
Niko, ja też wypatrywałam mdłości i martwiłam sie, że ich nie ma. A teraz mam je non stop ;D
Wogóle czuje sie koszmarnie. Będzie dobrze, zobaczysz :)
 
Do góry