reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka dla kobiet w ciąży którą wybrać ?

Dołączył(a)
29 Styczeń 2016
Postów
2
Mam pytanie jestem w 3 miesiącu ciąży i poszukuję jakiejś dobrej poduszki dla kobiet w ciąży ponieważ cierpię na bóle pleców i głowy. Znalazłam poduszki ciążowe firmy supermami takie: http://supermami.pl/pl/175-bawelniane-poduszka-ciazowa-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy ale nie wiem czy taka poduszka da mi ukojenie w czasie snu i po spaniu. Czy ktoś może używał takiej poduszki dla kobiet w ciąży ?? Nie musi być ta firma może być inna.

Dzięki.
 
reklama
Miałam taką poduszkę w kształcie litery C, bo mnie bolały plecy i nogi mi przeszkadzały w czasie snu ;) dla mnie rewelacja :) i super mi się spało, teraz służy córeczce :) pozdrawiam
 
Po porodzie dostałam od koleżanek z pracy podusze szytą na miarę:) Jednak, jeśli ktoś nie ma zamiłowania do szycia polecam Baby First twarda, z ładną grafiką
 
Do góry