reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poduszka do karmienia "fasolka"

mommy123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2015
Postów
44
Dawajcie opinie o poduszkach do karmienia :) Które są fajne i Wam przypasowały, a które omijać. I co jest najlepszego w tych waszych? :)

Ja zanim trafiłam na tą ostateczną (Chicco Boppy-mega polecam:)) to testowałam kilka pożyczonych i myślałam, że coś ze mną nie tak i nie umiem karmić ;) Ta Chicco Boppy jest fajna, "twarda", dziecko się nie zapada, nie odsuwa od piersi i można zdjąć jej poszewkę i wyprać.

W poprzednich miałam jedną taką, której nie można było prać - absurd, bo przecież dzieci ciągle ulewają! Albo inną - co mi mała wpadała w poduszkę i musiałam i tak ją podtrzymywać - więc ulga dla ramion żadna...
 
reklama
Do góry