reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduszki Staraczek :)

Czesc dziewczyny!
Niby piekna zlota jesien a ja humor mam okropny:/ Ostatnio same dolki mnie lapia i nie mam sil na nic. Po weekendzie dobrze. W sobote tato mnie odwiedzil wiec bylo super a niedziele mialam bardzo leniwa. A Wy jak dziewczyny?
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Niby piekna zlota jesien a ja humor mam okropny:/ Ostatnio same dolki mnie lapia i nie mam sil na nic. Po weekendzie dobrze. W sobote tato mnie odwiedzil wiec bylo super a niedziele mialam bardzo leniwa. A Wy jak dziewczyny?

Ja tez chodzę podminowana od 2 dni, ale to przez @ zapewne;)
Może to podwyższone tsh ma taki wpływ na Twoje samopoczucie?
U mnie najgorzej z porannym wstawaniem. Nawet wiadro kawy nie pomaga ;)
U nas w weekend było pełno gości i my w gościnie byliśmy - intensywny weekend :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji16]
Ja też jestem podminowana a zwłaszcza wczoraj- ale wieczorem troszkę M mnie odstresował[emoji1][emoji1][emoji1]
A dziś mam bilans syna w przychodni o 16 nie lubię .
Co gotujecie na obiadek , bo Ja zielona jestem.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji16]
Ja też jestem podminowana a zwłaszcza wczoraj- ale wieczorem troszkę M mnie odstresował[emoji1][emoji1][emoji1]
A dziś mam bilans syna w przychodni o 16 nie lubię .
Co gotujecie na obiadek , bo Ja zielona jestem.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie rosół [emoji5] Pewniak, jeśli chodzi o gusta dzieciaków[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie rosół [emoji5] Pewniak, jeśli chodzi o gusta dzieciaków[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja wymyśliłam łyse gołąbki [emoji3][emoji3] synuś po je bo lubi z resztą nie mam z nim kłopotu jeśli chodzi o jedzenie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez chodzę podminowana od 2 dni, ale to przez @ zapewne;)
Może to podwyższone tsh ma taki wpływ na Twoje samopoczucie?
U mnie najgorzej z porannym wstawaniem. Nawet wiadro kawy nie pomaga ;)
U nas w weekend było pełno gości i my w gościnie byliśmy - intensywny weekend :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A mozliwe. W przyszlym tyg bede szla zrobic sobie badania to zobacze czy nie przestrasze sie wyniku. Ale juz w miare lepiej choc pogoda nie nastraja optymistycznie.
 
1 kg mięsa mielonego
Kapusta pekińska średnia
2jajka
Pół szklanki kaszy manny
Sól, pieprz
2 kostki rosołowe
Przecier pomidorowy
Olej bułka tarta

Kapustę kroje drobno dodaje do mięsa mieszam razem z kaszą i jajkami doprawiamy solą i pieprzem. Z tego formuje kulki podsmażam na patelni obtoczone w bułce tartej. Usmażone gołąbki wkładam do garnka zalewamy 7 szklankami wody dodaje przecier pomidorowy i 2 kostki rosołowe i gotuje 45 min. Smacznego!!

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej chwilkę nie pisałam[emoji4]dziś moj 5 dc także tamten jeden raz to nie był cud[emoji53]ale w tym cyklu podzialamy wiecej[emoji4]
A u was jak tam?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry