reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka. Inspiracje i nasze realizacje.

reklama
Neko śliczny pokój, kolorki super, pokój dla małej księżniczki, mi się bardzo podoba :-)

a ja prezentuję skończony kącik dla mojej córeczki, już z naklejkami o których pisałam i polecałam wcześniej, wszystko co miało być to jest :-) jeszcze tylko kilka rzeczy mi zostało do kupienia, więcej dla mnie i planuję w tym mc zamknąć listę wyprawki :-) no i okazało się, że pokój dla Małej będę mogła urządzać już w lipcu, nie będę musiała czekać do sierpnia, więc super, jak zacznę działać też się pochwalę bo projekt wymyślony już mam :-D

WP_20140507_002.jpgWP_20140507_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140507_002.jpg
    WP_20140507_002.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 236
  • WP_20140507_001.jpg
    WP_20140507_001.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 242
Klaudynka ślicznie:)fajne te naklejki serduszka, ja nie mam jeszcze łóżeczka rozłożonego, bo się boimy z m, że Milka będzie tam chciała wchodzić i kombinować, ale może w środę rozłożymy, jeszcze zobaczę.Jakoś tak się boję, że jak rozłożę łóżeczko to zaraz urodzę, a zależy mi żeby małą trochę pzytrzymać.
 
neko podoba mi sie dywanik :-) dobrze ze to nie taki wsciekly roz tylko taki przytulny. ja mialalm rozlozyc lozeczko w ndz ale jakos sie nie zebralam na to, tj ty sarenka mialam podobne obawy hehe.
tez chce jakies naklejki na sciane ale jest tego taki wybor ze nie umiem sie zdecydowac ;( ale w przyszlym tyg sie tym zajme jak sily pozwola na to.
 
fajnie macie z tymi łóżeczkami. U mnie przy narodzinach Lili i teraz małż rozłoży jak będe w szpitalu, ja mu tylko przygotuje pościel ;)) On uważa że to ojcowski obowiązek i wiem, ze mu to wiele przyjemności sprawia. Jak wróciłam do domu z Lilianą po porodzie to całe łóżeczko oraz pół podłogi w sypialni było usłane pluszakami bo tatus poukładał tam wszystkie pluszaki jakie w domu mieliśmy, żeby Małej było przytulnie ( a że na wesele rok wcześniej zamiast kwiatów chcieliśmy maskotki to możecie sobie wyobrazić jaka to była ilość ;)) a najlepsze było jak zaraz przyszła jego mamusia i zaczęła wszystkie pluszaki sprzatac to tak jej dał popalić że szok ;)) Bo jak on dumny tatuś poukładał a mamusia mu wizję psuje ;)
 
co do naklejek do polecam znowu ta firmę co ja mam;-) bo można je odklejać i układać w różne miejsca, zmieniać kompozycję, miejsce itd i nie schodzi farba, już kilka razy kombinowałam :-D
jej, fajnie z tymi pluszakami zrobił :-D słodkie :-D
 
a ile później musiałam sie nakombinowac żeby je powoli z tego pokoju usunąć bo nie chcialam zrobić małżowi przykrości ;)
 
Haha ewka, ale tatuś córci chciał niespodziankę zrobić:)
Ja wolę po swojemu w łóżeczku posłać, mam baldachim z fernetti jest taki duży, pamiętam,że ja miałąm problem, żeby go założyć, mój to by go jeszcze porwał.
Zresztą przed porodem muszę Mu jeszcze dla Milki jakieś zestawy ubran naszykować, bo On to jak ją odstawił, jak leżałam w szpitalu, to nie wiedziałam co mam powiedzieć. Moja Milka sama wybiera sobie ubranka, a tatuś, że się nie zna, to sobie pozwolił, a moja Milka 3 dni zakładała tunikę monster high a na dodatek, zarządałą sobie na głwoie taką dużą kokardę od babci i wyglądała jak za czasów PRL-u
 
ratuuuuukuuuuu, właśnie zamontowałam literki i listwę ledową nad łóżeczkiem... wydaje mi się, że światło jakie daje jest delikatne ale czy na pewno nie będzie drażnić oczek niemowlaka? 12.05 001.jpg
pytałam o to w sklepie i facio mi powiedział, że ledy są delikatne i nie podrażniają oczu ale sama nie wiem.... zdjęcie jest sprzed chwili, zasłoniłam plecami okno więc jest w miarę rzeczywiste. co myślicie?
 

Załączniki

  • 12.05 001.jpg
    12.05 001.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 217
reklama
Do góry