reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Aniu suuuuuuuuuuper jest.Pati jak zobaczyła,to ona tez chce.Obiecałam jej więc,że jak was odwiedzimy to sobie zjedzie.Powiem ci jednak szczerze,że po aukcji na allegro,po tamtych zdjęciach dokładnie to wydawało mi się,że to wyższe jest.A takto jest wysokość akurat.
 
reklama
dzięki:-Dpowiem Ci,że ja jestem zachwycona,Przemo od wczoraj od powrotu ze żłobka nic innego nie robi,nawet rano wstał o 5.30 i pyta czy może się ubrać bo chce pozjeżdżać:-D
a Pati zapraszamy nawet miejesce do spania się w łóżku znajdzie;-)
od ziemi ma wys.1 m i w tej "skrytce" mieszczą się wszystkie samochody,hulajnoga,taczka,stolik...:-D
a łóżko ma wymiar 110 na 216 cm więc jest ogromne
 
Do góry