reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kąciki naszych maluszków :)

AnetaNorwegia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2013
Postów
1 116
Miasto
Trondheim
Już tylko 2 miesiące zostały nam do marca... Napewno myślicie juz nad wystrojem pokoikow, pościelą, łóżeczkami itd. Część z nas ma już prawie wszystko gotowe... Założyłam nowy wątek żebyśmy się mogły podzielić pomysłami, sprawdzonymi mebelkami czy fajnymi ozdobami do pokoju maluszka. Moze ktoras ma juz gotowy kącik dla maluszka?

U mnie syn bedzie spał z nami w łóżku pierwsze miesiace... Wezme obok siebie kołyske lub kosz abym mogla go czasem a chwilke odlożyć. Ale jego łóżeczko juz czeka w pokoju Michelle który bedą razem dzielić... Tam bedzie sobie spał w dzien. Teraz myśle jak to poukladac zeby zmiescily sie dwa lozka i 2 komody no i żeby było jakies wolne miejsce na zabawki itd.
 
reklama
Anetanorwegia - u nas dzidzia też będzie później dzieliła pokój z siostrą ale to pewnie jak będzie miała ok 9 m-cy albo i jeszcze później. podobnie jak Ty już myślę jak by to zrobić by było miejsce na wszystkie graty i jeszcze zabawę w pokoju dziewczyn i bardzo podobają mi się takie łóżka Mili. a tymczasem musimy coś zrobić z naszą sypialnią bo nie dość że jest ciemna, słońca tam prawie nie ma to jeszcze ciemne ściany i meble. na sypialnię ok ale nie dla dziecka:baffled:. powoli muszę szykować m na zmiany i to właściwie wszystkiego:-) bo o meblach też musimy pomyśleć bo poki co mamy tam nasze rzeczy i już nie ma miejsca a gdzie jeszcze rzeczy córeczki:no: nie widzę tego:zawstydzona/y:
 
U nas maleństwo będzie z nami w sypialni , jak skończy dwa latka mysle ze już będzie spalo w pokoju z Madzia - ale tu jeszcze czas pokaze, W sypialni szafa na ciuszki malesntw(a będzie, lozeczko, na lozeczku przewijak u góry poka wiszaca na przybory malestwa dodam apre akcentow dziecięcych (jakiś mis, aniołek ) i maleństwo będzie miało swój kacik
 
Nasz synek będzie spał w naszym pokoju póki nie będę chciała go oddelegować (nie wiadomo ile to potrwa) :-D Na razie jesteśmy w fazie przygotowywania dla niego kąciku (ma nawet własne okno w naszym pokoju) :laugh2: Póki co wygląda on tak:
30122013488.jpg30122013493.jpg
Nie patrzcie na kalendarz, bo znika jutro :-D
 

Załączniki

  • 30122013488.jpg
    30122013488.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 359
  • 30122013493.jpg
    30122013493.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 329
reklama
Do góry