reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój dla chłopca

Ja bym postawiła też na proste mebelki, ewentualnie na jakieś fajne łóżko a ściany w 1 kolorze i jeśli jest miejsce na którejś to np. fototapeta z tym co lubi chłopiec np. zwierzątkami African animals in the jungle. - bluecanvas Do tego jeszcze na łóżku fajna pościel. I jakieś kolorowe pudełka na zabawki, książeczki, tak aby było jak najmniej zbędnych drobiazgów które by się kurzyły na wierzchu :).
 
reklama
Ach, a może tu ktoś znajdzie inspirację.... zobaczcie... POKOJE DZIECIĘCE na Pintereście
Tyle pomysłów, na pokoiki... dla chłopców, dziewczynek... i to pomysły, które można tanio zrealizować, łóżeczka, kąciki do czytania, nauki, pomysły właśnie na organizację zabawek i innych bambetli... Ja się napatrzeć na te pokoiki nie mogę.... a też jestem na etapie remontu poddasza, gdzi ebędziemy mieć sypialnię i pokoik dla dzieci właśnie...
 
My postawiliśmy na meble Ikea Mammut. Niebieska duża szafa, dwie komody. regał, łóżko, stolik nocny. Do tego zielony stolik, krzesła i półki ścienne. Zostało jedynie pokój odmalować. Jednak i tak wygląda super, dziecko zadowolone. Meble funkcjonalne, łatwe w czyszczeniu, niedrogie. Można polować na używane, wtedy wychodzą jeszcze taniej:-)
 
Moim zdaniem mebelki nie mogą być także drogie ponieważ za jakiś czas i tak będziemy je zmieniać na inne wraz z tym jak dziecko będzie dorastać,podobnie z motywem fototapety,te bajkowe dla kilkulatka są dobrym rozwiązaniem,potem punkt widzenia i zainteresowania dziecka zmieniają się,wraz z tym także wystrój pokoju.
 
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie lampy led,obowiązkowo w kwestii oświetlenia musi być to lampka na biurko plus na suficie jedna większa i dające optymalne źródło światła,to bardzo ważne np podczas czytania czy zabawy.
 
te lamy ledowe sa bardzo fajne, nowoczesne i mało proądu ciągną ^^ a poza tym jak sie kupi raz taka lampe to nie bedziesz musiala zaraz wymieniac, wiec ja jestem na tak:)
 
Lampy led to przede wszystkim oszczędność jeżeli chodzi i pobór prądu a też zapewniają optymalne źródło światła w pokoju dziecka. I tak montujemy je odgórnie jako światło sufitowe,a dodatkowo lampka na biurko nie zaszkodzi:)
 
Fajny pokoi ale wazne jest to, żeby była bujna kolorystyka skoro to pokój takiego malucha, dzieki kolorom będzie bardzo kreatywnie :) Na drzwi od szafy nakleiłabym jakiś motym, np. z TOY STORY :)
 
reklama
Do góry