reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

reklama
lenka mam nadzieję, że będą dobre :tak:
mój Bartek to spory chłopak, nawet mi nie przyszło do głowy, że dla jakiegoś bobasa w jego wieku mogą być za ciasne:sorry: Mi się wydaje, że tam jest tyle luzu, że nawet pół roku powinny posłużyć, chyba, że rękawy się zrobią za krótkie. Nawet Gosia próbowała założyć, dopięła się bez problemu, tylko rękawy do łokcia

ja jestem z nich o tyle zadowolona, że zniknął nam problem poplamionych rękawów, bo Bartek ciągle wkłada raczki do buzi podczas karmienia.
 
nie no mysle ze bedzie ok, olek tez sie brudzi a jak je sam to juz w ogole, ostatnio jak go babcia karmiła to był on brudny, ona, stół, krzesełko i podłoga:sorry::no:
 
Nef - jak jest w bodziaku to jeszcze ok, ale często zakładam mu welurkową bluzę i body bez rękawów, to wtedy już muszę się z nim siłować. Po Świętach planuję, że junior zacznie jeść rączkami to wtedy się ten śliniak przyda jak nic:-D

lenka - powinien być dobry, ale zależy w co dziecko ubrane, bo sam śliniaczek niby na roczniaka, ale wiesz jak to z tymi ubrankami jest. Szymek ma 72 cm, a ubranka kupuję już na 86.

A większe z rękawkami to widziałam tylko w jakimś sklepie plastycznym, były całe z ceratki, takie do malowania farbami:-(
 
Jakie butki macie na zimę dla Waszych dzieciaczków? bo mu mamy 1 kombinezon bez butków i chciałam coś dokupić miekkiego i cieplego, podobały mi się w H&M takie szare ale już nigdzie ich nie ma :( i teraz mam problem
 
Malujecie paznokcie ??
Ja dziś zakupiłam Ados Art de Lautrec CHROME 03 fioletowa stal - Stylizacja paznokci - Kosmetyki Polskie
i jest rewelacja, schnie w chwilę.więc bez strachu, że mi się coś popsuje bo akurat dzieciaki czegos będa chciały. mało kolorów i wszystkie metaliczne, ale kupiłam sobie srebrny i łososiowy
IMAG0141kop.jpg 15 minut, dwie warstwy z doczyszczeniem skórek :-)
 

Załączniki

  • IMAG0141kop.jpg
    IMAG0141kop.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 147
Ostatnia edycja:
reklama
z jakiej firmy polecałybyście te siateczki/gryzaki do podawania pokarmu? też bym coś takiego musiała małemu podesłać :-), bo jak tylko poczuje w przełyku większy kawałek to zaraz wszystko zwraca :baffled:
 
Do góry