reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

Nef a bardzo cienka ta skórka w tych ekofeet? bo bardzo mi się spodobały te ala trampki ;-) no i myślę, że takie ciapki by zdały u nas egazmin bo niestety, żadne skarpety z absami, silikonami itp nie zdają egzaminu bo ciągle mu się ściągają. Może po domciu by były ok, u nas generalnie ciepło jest...
 
reklama
to ja sie wypowiem jako miłośniczka wszelkich dzieciowych gadżetów:-D

dominiczka ostetecznie kupiłam teraz paputki z firmy EkoTuptusie i jestem z nich bardzo zadowolona, mimo początkowego sceptycyzmu. Wydają mi się zdecydowanie fajniejsze od Ecofeet.
Ecofeet maja fajne wzory, ale delikatną/cienką skórkę, spód jasny- bardzo sie brudził. Wydają mi sie przez to lekko tandetne, zwłąszca, że jak jest delikatna skórka, a dziecko zacznie raczkować, to zaraz mogą się pościerać noski.
Ekotuptusie mają grubszą skórke i są szersze, bez problemu naciągam je na stópkę i nie spadają, nawet jak ściągam przez nóżki spodenki dresowe z gumką w kostce. Wierzch jest z podwójnej skórki, przynajmniej w naszym modelu - z naszywką (bo są też gładkie, jednokolorowe). Spód jest z brązowej skórki i zdecydowanie bardziej mięsistej, więc i nie brudzą się tak od spodu Fajne jest podszycie spodów antyposlizgowymi wstawkami, przyda się jak Bartek będzie w nich chodził, a nie tylko raczkował. Bo zamsz z podeszwy robi się po jakimś czasie gładki i bardziej sliski. Dodatkowo dokupiłam u tego samego sprzedawcy filcowe wkładki, przez co bucik stał się minimalnie sztywniejszy, lepiej się układa na nózce i na pewno jest zdecydowanie cieplejszy, teraz na zimę. Bartek intensywanie w nich raczkuje, ale nie widać otarć skóry, więc wydaja mi sie wytrzymałe.
Dla porównania mierzyłam Bartkowi w TK Maxie ciapki z brytyjskiego rynku, ślicznie uszyte, ładna skórka, ale były zdecydowanie ciaśniejsze i trudniejsze do założenia.

Jesli miałabym wybierać - ekotuptusie zdecydowanie lepsze od ecofeet.

A tu na żywym egzemplarzu:-D
DSC_0238.jpg

pscółka miałam dla Gosi szelki z Tomme Teepee
6ec3b80660a4ef0107507c78265eb599.jpg
Mają funkcję szelek i smyczy, ale Gosia była już wysoka jak zaczynała chodzić i spokojnie mogłam ją złapać za rękę, bez schylania się, więc niespecjalnie nam się przydały. Poza tym to był okres lata, a przy krótki rękarku, było ryzyko otarcia.
Wyglada to tak, że dziecko jest zapięte w uprzeży, a z tyłu na plecach jest uchwyt (rączka) za którą się trzyma i w ten sposób podtrzymuje dziecko, żeby nie upadło. W miarę się to trzyma, ale wiadomo, jak dziecko wisi całym ciężarem, to szelki podchodzą do góry. Jak jest dziecko ubrane w dwie koszulki, to spoko, ale latem z krótkim rękawem można było obetrzeć skórkę.
 

Załączniki

  • DSC_0238.jpg
    DSC_0238.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 235
  • 6ec3b80660a4ef0107507c78265eb599.jpg
    6ec3b80660a4ef0107507c78265eb599.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 199
pscólko bladego pojęcia niema czy te rączki zwisają w szelkach do prowadzania :-) ale chyba tak...

te skarpetki co wklejałam to jakoś nie kojarze by nagminnie spadały z nogi chyba że dziecko przydepnie druga nóżka a tą będzie ciągnąć :-) ale bucik w ten sposób tez może zgubić :p
 
Do góry