reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

POMOCY!!! kamera w domu do podgladania co sie dzieje

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez ChildFashion, 21 Marzec 2007.

1. ChildFashion

ChildFashion New Member

poszukuje jakis informacji, doswiadczen w kwestii instalacji kamery w domu, abym mogla widziec co sie dzieje jak wychdodze do pracy a dziecko zostaje w domu z niania.
    Nie musi byc live.
    Bardzo wasz prosze o pomoc bo jestem na skraju zalamania nerwowego zw z zostawieniem dziecka z kims obcym ;-(
    Pozdrawiam

2. kinek

kinek wrześniowa mama 2005

Ostatnio jak była w MediaMarkcie, to widziałam kamerę domową, wmontowaną w pluszowego misia...
    Musisz pojechać do sklepu z takim sprzętem...tam na pewno polecą ci fachowców, którzy założą monitoring...

3. reklama
  4. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

albo kamerka przy kompie...

5. ChildFashion

ChildFashion New Member

przy kompie to jest ten probklem ze ja widac i ze musi byc caly czas wlaczony komp

6. kinek

kinek wrześniowa mama 2005

7. ChildFashion

ChildFashion New Member

Kinek, faktycznei ciekawe to ejst, juz zadalam pytanko zobaczymy co odpisza

8. jozwikp

jozwikp New Member

Szczególnie polecam rozwiązanie oparte o kamerę sieciową. Można taką kupić już od 200-300 zł. i masz podgląd z dowolnego miejsca na ziemi przez internet w czasie rzeczywistym bez udziału komputera. Dodatkowo możesz nagrywać obraz na komputer w domu lub zdalnie słyszeć dźwięk i w droższych wersjach obracać. niektóre mają też podgląd przez komórkę. Polecam stronę monitoruj.pl i kategorię TRENDnet.

Ostatnia edycja: 26 Czerwiec 2013
  9. inceput

inceput New Member

10. reklama
  11. gienekSpec

gienekSpec New Member

Ostatnio stosuje u siebie nieco droższą: kamerkę bezprzewodową do monitoringu pokoju dziecka. Tzw. kamera WiFi, kosztuje trochę więcej ale daje mega jakość, i możliwość podglądu na telefonie. W najgorszym wypadku jest nagrany film na kartę pamięci i można z tym materiałem spokojnie wybrać się nawet do sądu w razie potrzeby. Mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności.

Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2015
  12. Venusik

Venusik New Member

Jestem zdziwiona, że ludzie tak robią. Nigdy bym nie pomyśłała, że można być tak szpiegowanym zajmując się czyimś dzieckiem. Jak dobrze, że kiedyś nie zostałam nianią, uff

Poleć forum