reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomocy roczne dziecko przestało pic mleko !!!

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam zaczne od tego iz moje dziecko 2 tyg temu było chore :-(
przyjmowalo antybiotyk i wyzdrowiało (grypa i 40 stopni goraczki )
nie chciała nic jesc dobrze ze chociaz piła cherbatki - ale rozumiem chora nie ma apetytu
ale od tyg jest tragedia :szok:
jak tylko widzi butle z mlekiem ( bebilon pepti 2 poniewaz ma skaze białkowa )
to szaleje dosłownie:szok:
płacze tak jak by ja "cieli na zywca" rzuca sie , ucieka
przez caly dzien nie tknie mleka za chiny :baffled:
a wczesniej nie bylo problemu co 3 h pila 180 ml :tak:
a teraz szok
zastanawiam sie nad zmiana mleka ide dzis do pediatry a;e jak ostatnio bylam to powiedzial ze to jest najlepsze mleko i nie radzi zmieniac
dodaje malej kaszke np jablkowa, gruszkowa, malinowa, lub owocowa i nic
samego mlea tez nie che pic
wiec jestem zalamana
np. wczoraj o 20 wypila 30 ml mleka (szok ale caly dzien bez mleczka )
i dzis do godz 15 nic zero mleka od wczoraj od 20 :szok:
zjadla 2 łyzki obiadu i 2 herbatniki , hrupkami dzieli sie z psem
nic nie pomaga
moze wy pomozecie i doradzicie
 
reklama
moja tez pije bebilon pepti 2 tzn pije to za duzo powiedziane.musze jej to mleko przemycac odkad skonczyla 4 mies. najpierw pila tylko na spiocha, pozniej jadla kaszki na mleku a teraz juz nawet kaszek nie chce bo sa slodkie a ona slodkich nie lubi. takze nie jestes sama. najgorsze jest to ze alergikowi nie ma za bardzo co podac w zamian. a probowalas sinlaca? u nas przez jakis czas sie udawalo ale teraz juz tez nie bardzo jej idzie.
ja teraz staram sie dolewac mleka do zupki do deserków, nad ranem daje przez sen i jakos sobie radzimy.
 
kochana byłam wczoraj u pediatry i nie chce mi zmienic mleka :-(
mowi ze pepti jest najlepsze i basta
szkoda slów

ja przeczytalam wczoraj ze mozna zrobic dziecku jajecznice z jednego jajka na prawdziwym maselku
i wlasnie jest to dobre dla dzieci z alergia badz ze skłonnoscia do alergi

zrobilam jej wieczorem wsunela wszystko !!
i nic zadnej wysypki wiec chociaz troche wapna hehe
mleka dalej nic :-(
boje sie troszke na wlasna odpowiedzialnosc zmieniac

a co do rzeczy ktore dzieci ze skaza moga jesc to jest przechlapane :-(

zero jogurtów itp szkoda gadac
 
pediatra ma racje bo dla dziecie ze skazą jest jeszcze Nutramigen który jest 1000 razy gorszy w smaku niz Pepti. my tez probowalysmy i efekt byl taki ze Nutramigenu nie chciala wypic nawet przez sen.
a co do jajecznicy to super ze malej nic nie jest bo u nas bo 2 plasterkach jajka przepiórczego wysypka na policzku;(
 
Do góry